פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

חיות גרינברג

חיות גרינברג

עורכת הדין חיות גרינברג נחשבת לאחת מעורכות הדין המוכרות והמוערכות ביותר במערכת המשפט האזרחית ובמערכת המשפט המסחרית בארץ. ניתן למצוא לא מעט פסקי דין שונים, שבהם עורכת הדין חיות לקחה חלק פעיל. מדובר על עורכת דין מנוסה ומיומנת, בעלת וותק של 15 שנים בעולם עריכת הדין. חיות מתמחה בתחומי המשפט השונים, בין היתר בחדלות פירעון, ייצוג עובדים, ייצוג נושים, ייצוג חברות וחייבים וכמובן בכל הקשור לתחום של דיני עבודה. מדובר על אחד התחומים הנפוצים ביותר בארץ, היות וכמעט כל בן אדם שני יכול לספר על מחדל כזה או אחר שהתרחש במקום העבודה שלו. לכן במידה והזכויות שלכם הופרו, חשוב לקבל סיוע משפטי והבנה של הזכויות המלאות המגיעות לכם לפי חוק. משרד עורכי הדין של חיות גרינברג מתמחה בתחום של דיני עבודה, הוא מספק ייצוג מקצועי ויחס אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח.

כל מה שחשוב לדעת לגבי דיני עבודה לפי עו"ד חיות גרינברג

משרד הבוטיק של עורכת הדין חיות גרינברג מתמחה בתחום של דיני עבודה וישמח לייעץ ולספק ייצוג מקצועי לכל אדם שזקוק לסיוע בתחום. המשרד מעניק ליווי משפטי שוטף הן לעובדים ולעובדות שהזכויות שלהם נפגעו, והן לחברות מוכרות ומובילות במשק, שזקוקות לסיוע משפטי בכל הקשור לתחום. המטרה של המשרד היא לפעול במרץ לצורך שינוי צורת ההתנהלות של המנהלים והמנכלים השונים, במטרה לאכוף את חוקי העבודה ולספק לעובדים את כל הזכויות המגיעות להם בהתאם לחוק. מקומות עבודה רבים למשל, עדיין מחזיקים בדפוסי התנהלות שגויים, כמו למשל התעמרות בעובד מסוים או אפליה על רקע מין, גזע ודת. המטרה של המשרד היא לתקן את העיוותים האלו מצד אחד, ומצד שני לסייע למעסיקים להתמודד עם תביעות שקריות והליכי סרק.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

תאונות מצערות במקום העבודה עלולות להשפיע על כושר העבודה, להביא לכדי מצב של נכות ולהשפיע במידה רבה על איכות החיים. במקרים שבהם נאלצים להתמודד עם

קרא עוד »