פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

אלימות כלפי נשים

אלימות כלפי נשים – אל תפחדי להתלונן

נשים אשר נאלצות להתמודד עם אלימות שמגיעה מגברים שמכים אותן באופן שיטתי או אפילו במקרים חד פעמיים, צריכות להבין שזה לא יהיה חכם לתת למצב להישאר כפי שהיא, אלא לפנות אל הגורמים המתאימים במסגרת אכיפת החוק, כך שיוכלו להגן על האישה ולהבטיח שהיא תמיד תוכל להיות בטוחה.

לאף אישה לא מגיעה לסבול ממקרים של אלימות, וזה משהו שחשוב מאוד להבין. במידה ואתן נאלצות להתמודד עם אלימות כלפי נשים, אז פנייה אל עו"ד פלילי זהו הצעד הראשון שיהיה עליכן לשקול על מנת להתמודד עם המצב הזה בצורה הטובה ביותר בסופו של דבר.

תעשי את הצעד הנכון ותתלונני

במקום לחשוש שמא תאלצי להתמודד עם השלכות שלא ציפית להן, תתגברי על הפחדים והחששות שמנסות לעצור אותן ותעשי כל מה שאת יכולה בכדי לוודא שאתם בוחרת נכון. כל שעליכן לעשות זה לוודא שאתן בוחרות לפנות אל עו"ד פלילי שיוכל לעשות את העבודה שלו ולייצג אתכן בפני רשויות החוק.

בעזרתו של עורך הדין אתן תוכלו לדעת בדיוק מה מגיע לכן ומה אתן יכולות לעשות בכדי להבטיח שאתן מתמודדות עם המצב הזה על הצד הטוב ביותר. זה כל מה שעליכן לעשות בכדי להיות מרוצות ממה שאתן בוחרות לעשות, ובכל המובנים.

אל תתני לאלימות להפוך לשגרה

כל אישה צריכה להבין שמצב של אלימות שמופעלת כנגדה איננו מהווה שגרה תקינה, שכן מטבע הדברים יש לא מעט שניתן לעשות בנידון. חשוב לנקוט באמצעים שעומדים לרשותנו בכדי לוודא שאין גורמים שמנסים להזיק לנו, וזה בדיוק מה שכל אישה צריכה להבין.

כמובן שלא צריך להפוך את ההתמודדות המשפטית למורכבת בשום צורה, שכן במידת הצורך ניתן פשוט לפנות אל גורמים בתחום אכיפת החוק, כך שיוכלו לעזור לכם ולהסביר לכם מה אתם יכולים לעשות בדיוק על מנת להתמודד עם הסיטואציה שלכם בצורה הרבה יותר טובה, וזאת מבלי שתצטרכו לחשוש בשום צורה.

תחליטו עד כמה אתן רוצות לעשות משהו בנידון והאם אתן רוצות ליהנות משגרה חדשה שבה אתן מקבלות שליטה מלאה על החיים שלכן ולא סובלות מאלימות בשום צורה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מהן תאונות עבודה?

מהן תאונות עבודה?

על י החוק של הביטוח הלאומי – תאונת עבודה יכולה להיות מוכרת במקרים של אבדן כושר עבודה. מי שיוגדר כאדם שנפצע תחת תנאים אלה, יקבל

קרא עוד »