יש לך סכסוך שכנים ממושך? זאת הסיבה שכדאי שתפנה לעו"ד לפני שיהיה מאוחר מידי

מי שגר בבניין משותף או אפילו בבית פרטי לו שכנים מכל כיוון ,יודע עד כמה סכסוכי שכנים יכולים להעיק ולהעיב על חיי היום יום. השכנים שלנו שעוטפים אותנו מכל מקום יכולים להיות החברים הטובים ביותר שלנו, אך במידה ואנו לא מסתדרים עמם ועם אורח החיים שלהם שמשפיע ישירות עלינו – גם אם נגור בארמון! עדיין רמת החיים שלנו תהיה ירודה ביותר.

רעש בלתי פוסק, מוזיקה גבוהה, רחשים בשעות הלילה, לכלוך ועוד, כולם חלק בלתי נפרד מסכסוכי שכנים כאשר כיום סכסוכים כאלה עלולים להסלים לעיתים עד מקרים של אלימות.

בשל כך חשוב לפני שיהיה מאוחר מידי, לפנות לעורך דין שיוכל להגיש תביעה, לייצג אתכם מול השכן ובכלל לסייע לכם לפתור את הסיטואציה לפני שיהיה מאוחר מידי!

בכל הנוגע לאדם כמו  עורך דין סכסוכי שכנים, כיצד איש מקצוע זה יכול לסייע לכם? הנה כמה דוגמאות:

כאשר יש לכם סכסוך עם שכן שנמשך ונמשך והוא כמה מגיע לטונים לא נעימים להתנכלות או אפילו להטרדה מאיימת: חשוב לפנות לעורך דין כדי שזה יציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר לסיום הפרשה. עורך דין סכסוכי שכנים יסייע לכם בדרכים הבאות:

הוצאת מכתב רשמי – אם אתם רוצים לסיים כמה שיותר את הפרשיה עם השכנים, צרו קשר עם עורך דין המומחה בתחום על מנת שזה יוציא עבורכם מכתב אזהרה לפני נקיטת הליכים. בכך תוכלו לסגור את הגולל ולהפסיק את ההטרדות את ההתנכלות מצד השכן.

פגישת גישור – במידה והמצב מחריף, חשוב לקבוע פגישת גישור עם השכנים ולנסות באמצעות עורכי דין להגיע להסכמות ולעמק השווה בין שניכם, בשלל נושאים שעולים על סדר היום.

ייעוץ והכוונה – עורך דין טוב יוכל להקנות לכם ייעוץ והכוונה אודות הדרך שבה יש לפנות לשכן, כיצד להתנהל מולו ומתי כדאי להגיש תלונה במשטרה.

ייצוג בבית המשפט – במידה והמצב מסלים או שנגרם לכם נזק ואפילו במידה שאתם נתבעים על ידי השכן: מומלץ תמיד להיות מיוצגים על ידי עורך דין מומחה בסכסוכי שכנים. בכך תבטיחו כי תוכלו לצאת עם ידכם על העליונה, להשיג את מבוקשכם ולהגן על עצמכם בעת הצורך.

 

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נהיגה בשכרות לנהג חדש? הלך עלייך
תפסו אתכם נוהגים בשכרות? אתם לא יודעים מה לעשות? אל תאמרו נואש. אתם לא הראשונים ולא האחרונים שמצאו את...
קרא עוד »
פבר 14, 2022
עובדות חיוניות על רישוי קנאביס רפואי
אם אתם יוצאים לעולם של קנאביס רפואי, בין אם כמגדל, מפיץ או קמעונאי, הבנת היתרונות והחסרונות של רישוי...
קרא עוד »
אפר 22, 2024
מהו משפט מנהלי? כל מה שכדאי להכיר
משפט מנהלי אלו כל הכללים אשר חלים על הרשויות ועל אופן ההתנהלות של כל הרשויות המקומיות. בין אם מדובר על...
קרא עוד »
ינו 20, 2021