פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

מתי נצטרך עורך דין לרישום קבלנים

מתי נצטרך עורך דין לרישום קבלנים

אם חלמתם תמיד להיות קבלן, עליכם להירשם לוועדה, כך קובע החוק בישראל. זאת ועוד, מומלץ מאוד לעשות זאת (כל דרך אחרת היא בניגוד לחוק), שכן הדבר טומן בחובו לא מעט זכויות וגם יתרונות. אז אם אתם כבר בדרך לשם, תצטרכו לעבור וועדה, אשר כל תפקידה הוא לבדוק מהו הניסיון שלכם. 

וישנן עוד דרישות. רק לאחר תהליך זה, תתקבל ההחלטה, האם אותו אדם אשר רוצה להיות קבלן, אכן זכאי לרישיון או שמא לא. מי שרוצה לשפר את סיכוייו לקבל רישיון, מומלץ מאוד לפנות לעו"ד המתמחה בנושא זה.

החמרת תנאים לקבלת רישיון

מן הסתם כל מי שמעוניין להיות קבלן, שואף בראש ובראשונה לקבל רישיון, אין זה משנה אם זהו קבלן בתחילת דרכו או כזה שצבר וותק. משום מה בתקופה האחרונה מערימים יותר קשיים ומחמירים את התנאים על מנת לקבל רישיון ולהיות רשום בפנקס הקבלנים. מצב זה עלול לתסכל, ואולי זהו אבסורד שגם קבלנים ראויים ואיכותיים, פשוט לא צולחים את הוועדה.

קראו על האפשרות של קניית רשיון של קבלן רשום באתר של עו"ד תומר סופר.

זכאות לקבלת רישיון, האמנם?

כפי שניתן להבין ההליך הוא מסובך. ישנם קבלנים אשר סומכים רק על עצמם, הם מגיעים לא מוכנים עם בקשתם לוועדה. והיה והבקשה אינה מנוסחת כנדרש, ייתכן והיא פשוט תיפסל. בדרך זאת, לא מעט קבלים אינם זכאים לקבלת רישיון, ובשל זוטות. 

איך פותרים על הבעיה? עו"ד!

מומלץ ביותר לשכור את שירותיו של עו"ד רישום קבלנים, זהו אדם בעל ניסיון המכיר את הפרוצדורה וההליכים. הוא יכול לסייע לכם לצלוח את על המהמורות הממתינות לכם בדרך, מכיר את התחום היטב, ויוכל לעזור לכם להגיש בקשה מנוסחת. בנוסף, יצרף את המסמכים אותם הוועדה דורשת. בזמן שהקבלן לעתיד פונה לוועדה, עורך הדין יוכל לייצגו שם ולהגשים לו ח

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

העסקת עובדים סיעודיים זרים

העסקת עובדים זרים

העסקת עובדים  זרים הפכה זה מכבר לנורמה בישראל. יחד עם זאת, התנאים להעסקת עובדים זרים הם מורכבים ולעיתים גם נוקשים. בנוסף, הצורך בהעסקת עובדים סיעודיים

קרא עוד »