עורך דין ביטוח לאומי – הדרך שלכם לניצחון עוברת אתו

עו"ד ביטוח לאומי

לקוחות רבים אשר מתמודדים עם עוולות שונות של המוסד לביטוח לאומי, פונים לעורך דין אשר מתמקצע בתחום זה (עורך דין לביטוח לאומי בבאר שבע), כדי לקבל ליווי משפטי ולהגיש תביעה משפטית נגד מוסד זה.

התנהלות מול המוסד לביטוח לאומי 

מבוטחים אשר שילמו לאורך כל חייהם דמי ביטוח לאומי כשכירים או כעצמאיים, פונים למוסד זה כדי לקבל קצבאות ולקבל הכרה כנכים עקב מצבים בריאותיים שונים, תאונות דרכים או תאונות עבודה.

כדי שהקצבאות והתנאים המיוחדים יאושרו על ידם, יש להגיע לוועדות רפואיות שבהם יושבים כמה רופאים העוסקים בתחום הבעייתי של הלקוח כמו לדוגמה בעיות לב או אורתופדיה. נציגי הוועדה בודקים את המבוטח, מעיינים במסמכים הרפואיים ולאחר פרק זמן מסוים מיידעים אותו בדבר ההחלטות. 

במקרים רבים, הוועדה אינה מאשרת את אחוזי הנכות שמגיעים למבוטח על פי מצבו ויש מצבים שהוא מקבל שיעור נכות בגובה נמוך יותר, אשר אינו מקנה לו קצבה או קצבה בגובה נמוך שאינו מאפשר לו לחיות בכבוד. 

ליווי משפטי כדי לקדם תהליכים

בשלב הראשון המבוטח שוכר עורך דין תביעות ביטוח בבאר שבע אשר מגיש ערעור על החלטת הוועדה ומבקש זימון נוסף. במועד החדש עורך הדין מגיע עם המבוטח ועושה כל שניתן כדי לשכנע את הועדה, כי יש להכיר בו במלוא האחוזים התואמים את היקף המחלה.

אם גם לאחר הוועדה השנייה לא מתקבל האישור המבוקש, מגיש עורך הדין תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי ומבקש מהם להכיר במלוא האחוזים ולשלם ללקוח לו את כל הקצבאות שלא קיבל רטרואקטיבית מיום במקרה.

לעיתים, רק בדרך של תביעות אשר מוגשות על ידי עורך דין חריף שמכיר היטב את המערכת, כמו עו"ד ינון הדאיה, אפשר להגיע לניצחון על מוסד זה. 

 

 

 

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תהליך גירושין
גירושין הוא תהליך מורכב הדורש זמן ומאמץ רב משני הצדדים. בנוסף להיבטים המשפטיים, זה כרוך גם בצד הרגשי...
קרא עוד »
יול 17, 2022
עורך דין ירושה
אף אחד לא רוצה לחשוב על יומו האחרון. זה לא כל כך נוח וברור שגם לא נעים. אך כולנו יודעים שגם אם נתעלם...
קרא עוד »
מרץ 11, 2021
מה זה gdpr
כאשר מדובר על gdpr מדובר על תקנות שתוקנו באפריל 2016 ואושרו על ידי הפרלמנט האירופאי. האכיפה של התקנות...
קרא עוד »
ספט 09, 2020