פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

3 טיפים לבחור עורך דין מקרקעין

3 טיפים לבחור עורך דין מקרקעין

לפני שאתם סגורים עסקת נדל"ן גדולה או מקימים קבוצת רכישה, יש לוודא שאתם חותמים על חוזים שמטיבים עם הזכויות שלכם. עורך דין מקרקעין בנתניה למשל שמכיר את התחום ומבין היטב את החוקים החלים עליכם יוכל לעזור לכם בניסוח של הסכם הולם.

אם אתם רוצים להתנהל בתבונה, תנו לעו"ד מנוסה בתחום המקרקעין לעזור לכם. זה יוכל לעזור לכם להתקדם עם הרכישה, המכירה או פרויקט הנדל"ן בצורה שוטפת ומבלי שתצטרכו להגיע למצב שבו אתם מתמודדים עם חוסר ודאות כזה או אחר. במאמר נשתף אתכם בשלושה טיפים מעולים שיעזרו לכם לבחור עורך דין מקרקעין בחדרה או בכל מקום אחר..

  • תבדקו את המוניטין שלו ברשת – כיום כמעט לכל עורך דין יש נוכחות ברשת. רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים באיש מקצוע שיוכל להציע לכם שירות מצוין? פשוט תבדקו האם הוא מוכר ברשת, מה אומרים עליו והאם יש לו המלצות בכלל. כל המידע הזה יוכל לעזור לכם להבין טוב יותר במי מדובר.
  • כמה עסקאות הוא הצליח לסגור? – מידת הניסיון וההצלחה של עורך הדין מהווים פרמטר משמעותי שצריך לעניין אתכם. תבדקו מראש כמה ניסיון יש לעורך הדין בתחום שלו והאם יצא לו לסייע בסגירה של עסקאות רבות. זה גם כן היבט משמעותי שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון.
  • אל תשכחו לבדוק גם את המחיר – כמובן שפרמטר נוסף שצריך לעניין אתכם יהיה המחיר שהוא עתיד לגבות. לא כל עו"ד גובה מחירים זהים, והרי שאם תרצו להימנע מהוצאה מיותרת של כסף, יהיה כדאי לכם לבדוק בקפידה את העלויות ולעשות מאמץ על מנת להבטיח שאתם בוחרים באיש הנכון. אל תהססו ליצור קשר עם מספר עורכי דין שונים כדי לקבל מהם מידע על המחירים שהם גובים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: