פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

1981388-min

5 סעיפים חשובים שפוליסת ביטוח עבודות קבלניות צריכה לכלול

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות היא השקט הנפשי של כל קבלן ולכן היא אמורה להכיל כמה נושאים אקוטיים.

 

פוליסת עבודות קבלניות

בעת הכנת הפוליסה הייעודית לכל פרויקט, כוללים בה כמה סעיפים בסיסיים וחשובים כמו לדוגמה:

 

אחריות מעבידים

הגנה מפני תביעה של כל עובד בגין תאונת עבודה שקרתה לו בשטח העבודה בכל סדר גודל כספי. תביעה קטנה, או תביעה גדולה במקרה של חלילה מוות. כמו כן שיבוב של התביעה של ביטוח לאומי במקרה של צורך בהשלמת תשלום מעבר לקצבה של מוסד זה

 

אחריות כלפי צד ג '

כיסוי של הפוליסה בכל מקרה שייגרם נזק בגוף או ברכוש לצד ג' שמבצע עבודות בשטח כקבלן משנה או פרילנס, בתרחישים של עבודות רגילות וייחודיות כמו עבודות בחום, בגובה רב וכו'.

 

נזק למבנים

כיסוי ביטוחי במקרה של נזק שייגרם במהלך המיזם למבנה אותו מקימים, לציוד באתר כמו ציוד מכני הנדסי, לרכוש באתר כמו המבנים הארעיים המשמשים למשרד מכירות, משרד מהנדסי הפיקוח, חומרי בניין ועוד. הנזק יכול להיות של פגיעה ברכוש, נזק לעבודות ההנדסיות, או גניבת ציוד.

 

כיסוי הוצאות נלוות ולא מתוכננות בפרויקט

במקרה של נזקים, כאשר יש צורך לבצע הליכים הנדסיים מחדש כמו לדוגמה, ביצוע מחדש של כל עבודות האינסטלציה עקב פגיעה בקווים, פוליסת הביטוח מכסה את העלויות הלא מתוכננות הללו הכוללות את חומרי הבנייה ואת התשלום עבור שעות העבודה.

 

כיסוי במקרים של נזקי טבע

הפוליסה מכסה כל נזק אפשרי כולל נזקי טבע כמו נזקים בעקבות סערות גשומות קיצוניות, רעידות אדמה, הצפות או כל פגיעה אחרת שתגרום לכך שהעבודה תיעצר ויוצרו בה פגמים שיחייבו ביצוע חלק מהעבודות מחדש.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

העסקת עובדים סיעודיים זרים

העסקת עובדים זרים

העסקת עובדים  זרים הפכה זה מכבר לנורמה בישראל. יחד עם זאת, התנאים להעסקת עובדים זרים הם מורכבים ולעיתים גם נוקשים. בנוסף, הצורך בהעסקת עובדים סיעודיים

קרא עוד »