פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין לנדל

עורך דין לנדל"ן

עורך דין לנדל"ן מטפל בענייני רכישה ומסירת שטחי נדל"ן לשלל מטרות. הוא בקיא בכל הנושא אשר יכול להיות מסובך לאדם מין השורה. מחפשים עורך דין נדל"ן? אנחנו ממליצים לכם לפני זה לקרוא מאמר זה.

עורך דין לנדל"ן 

קניית בית היא כנראה ההשקעה הגדולה ביותר שתשקיעו אי פעם. בנוסף לשכירת סוכן נדל"ן שיסייע במשא ומתן על העסקה, ייתכן שתשקלו גם עורך דין נדל"ן מקרקעין, כזה שינחה אותכם בתהליך המשפטי. 

עורכי דין נדל"ן מתמחים בעניינים הקשורים לרכוש, החל מעסקאות נדל"ניות וכלה בטיפול בסכסוכים בין צדדים.

עורכי דין מקרקעין – סקירה כללית 

מדינות רבות דורשות, כי עורך דין נדל"ן יהיה נוכח בסגירתם של עסקאות אלה. גם אם המדינה בה אתם גרים אינה דורשת זאת, ייתכן שתרצו שעורך דין נדל"ן יהיה שם בשבילכם. עורך דין מקרקעין ייצג את האינטרסים שלכם בסגירת עסקאות מעין אלה. הם יבדקו את כל הניירת מראש וייעצו בכל בעיה או מחדל בתהליך.

מחיר עו"ד נדל"ן 

מרבית עורכי הדין בתחום הנדל"ן, גובים שכר טרחה עבור שירותם, אם כי חלקם גובים מחיר אחיד. עורך הדין יגיד לכם זאת מראש. בדרך כלל, הטווח הוא 250 עד 650 ש"ח לשעה, או תשלום אחיד של 4500 עד 9000 ₪.

מה מכסה דיני מקרקעין 

דיני המקרקעין כוללים רכישה ומכירה של נכסי מקרקעין, כלומר קרקע וכל המבנים שעליה. עורך דין ודים לירן קולצ'ינסקי הוא עורך דין נדל"ן המתמחה גם בסוגיות משפטיות הקשורות לכל מה שקשור לנכס או למבנים, כגון מכשירים ואביזרים.

אנחנו ממליצים לכם לחפש את עורך הדין הטוב ביותר שתוכלו למצוא, זאת בשל סעיפים רבים שיש בעסקאות אלה, שבוודאי לא תרצו לעשות זאת ללא ייעוץ מקצועי.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

העסקת עובדים סיעודיים זרים

העסקת עובדים זרים

העסקת עובדים  זרים הפכה זה מכבר לנורמה בישראל. יחד עם זאת, התנאים להעסקת עובדים זרים הם מורכבים ולעיתים גם נוקשים. בנוסף, הצורך בהעסקת עובדים סיעודיים

קרא עוד »