פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

תאונה בדרך לעבודה

תאונה בדרך לעבודה

כולנו מודעים לזכויות שיש לנו בכל מקרה אשר בו אנחנו מוצאים את עצמינו נפגעים בגין תאונת עבודה. לא מדובר בתופעה נדירה וזה דבר שבהחלט קורה לא פעם. אך לא כולם יודעים כי גם אם התאונה אירעה בדרך אל מקום העבודה, או בדרך חזור הביתה, עדיין נחשבת התאונה הזו כתאונת עבודה. זאת אומרת כי גם במקרה כזה יש בהחלט מה לעשות על מנת למצות את הזכויות ולקבל פיצויים גם אם יש כאלה אשר מנסים לייאש את הנפגע.

> קראו גם על ייפוי כח מתמשך בלינק

נפגעת בדרך לעבודה? מה יהיה הצעד הבא שלך?

אם קרה מקרה ובדרך לעבודה נפלת, נחבלת, נקלעת לתאונת דרכים כהולך רגל או כנוסע, לא משנה ממה נגרמה הפגיעה ומה היא חומרתה. הדבר החשוב ביותר אותו אתה צריך לעשת לאחר שאתה מטפל בפגיעה, היא לאסוף מידע. זה כולל מידע רפואי, איסוף מסמכים המעידים על התרחשותה של התאונה כולל עדויות של עוברי אורח שהיו במקום באותו זמן.

כל בדל מידע כזה עשוי להוות משקל מכריע ולסייע לנפגע בדרך להוכחת הפגיעה המזכה אותו בקבלת פיצויים.

פונים אל עורך דין

את כל המידע הזה יש להגיש אל עורך הדין לדיני עבודה בלינק http://levylaw.co.il/949-2 ועם זה לנסות לבדוק האם מצדו אכן ישנה הסתברות לכך כי יתקבלו הפיצויים הרצויים.

עורך דין אמין ומקצועי ייטיב לבדוק לעומק א הנושא ואף ידע קבוע האם אכן זכאי הנפגע לקבל את הפיצויים אותם הוא מנסה לדרוש או לבקש.

חשוב לדעת כי למומחיות כמו גם לניסיון של עורך הדין יש הרבה מאוד מה לומר וחשוב לבחור איש מקצוע מומחה שיש לו פרקטיקה וידע בתחום והוא ידע להוביל את הנפגע בדרך הכי טובה, הכי בטוחה וגם הכי רווחית עבורו.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: