פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

נזקי גוף

מדריך מזורז לתביעות נזקי גוף

ניתן לשמוע לא פעם בחדשות על פועלי בניין שנפלו מגובה רב, דבר שכמובן גרם להם ללא מעט פציעות ונזקי גוף שונים. במקרים מסוג זה, ניתן לתבוע את הקבלן על נזקי גוף וככל הנראה לזכות. אך ישנם לא מעט מקרים אחרים, בהם המצב פחות ברור, ולכן יש צורך להתייעץ עם עורך דין מנוסה ומקצועי שמתמחה בתחום. רק עורך דין בעל וותק וניסיון רב שנים בתחום תביעות נזיקין ונזקי גוף בפרט, ידע לייעץ לכם האם כדאי לכם להגיש תביעה.

חשוב לזכור כי לא בכל מקרה של נזק גופני ניתן לתבוע את הגורם האחראי, היות ויש צורך קודם כל להוכיח שאותו הגורם התרשל במילוי תפקידו. למשל, במקרה של פועלי הבניין, יש צורך להוכיח כי הקבלן לא שמר על תקנות הבטיחות, דבר שהוביל באופן עקיף לפציעת הפועלים. כמו כן, יש צורך להוכיח נזק גופני שנגרם כתוצאה מהפציעה. 

מדריך מזורז לתביעות נזקי גוף – כדאי להכיר ולהשתמש בשעת חירום

קודם כל, כדאי להגדיר מהם בעצם נזקי גוף. מדובר למעשה על נזקים שונים שנגרמו לגוף כתוצאה מתאונה מסוימת. הנזקים יכולים לכלול פציעות שונות ואף מוות, ואילו התאונה יכולה להיכלל תחת הכותרת של תאונות דרכים ותאונות עבודה, או תאונה שהתרחשה בזמן ההליכה ברחוב, בזמן השהות בקניון או בכל מקום ובכל מצב אחר.

כלומר, אין מדובר כאן על תביעה שמתעסקת עם נזקי רכוש, כגון רכב שנפגע או בית שנשרף, אלא על נזק שנגרם לאדם עצמו. במקרים כאלו חשוב לא להתמהמה אלא לפנות בצורה מידית לעורך דין שמתמחה בתחום. עורך הדין יוכל לבחון לעומק את המקרה, להעריך את הסיכויים שלו וכמובן ללוות ולייעץ לכם באופן אישי כיצד לנהוג ולמי לפנות. למשרד עורכי הדין שי סולטן ניסיון רחב בתחום זה.

המטרה היא כמובן להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם במשפט, לכן יש צורך לתעד היטב את זירת האירוע, להשקיע בתמונות ברורות מכל זווית אפשרית ולצלם סרטונים שימחישו את המקום ואת הסכנה הפוטנציאלית שמצויה בו. מעבר לכך, יש צורך בעדים שנכחו במקום בעת התאונה, אישורים רפואיים הממחישים את רמת הנזק ואישורים על טיפולים שונים כגון פיזיותרפיה, מרשמים ועוד.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: