פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

הסכם ממון

למה חשוב לעשות הסכם ממון

זוגות שרוצים להתחתן בראש שקט ולדעת שבמקרה של גירושין, הנכסים שלהם יהיו בטוחים, יכולים לעשות את זה בקלות, באמצעות ניסוח של הסכם ממון. במסגרת ניסוח ההסכם ניתן להגיע להבנות הדדיות ולמנוע מצב של חוסר שביעות רצון בפן הכלכלי שקשור בחלוקת הרכוש במקרה של גירושין.

זה יהיה חשוב מאוד מצדכם לשקול את האפשרות לעשות את זה, שכן כך תוכלו להתחתן בראש שקט ומבלי שתצטרכו לחשוב על נושא חלוקת הרכוש בכל פעם שעולה בראשכם מחשבה על גירושין. מה גם שניתן לנסח הסכם כזה בקלות ובמהירות אם רק מחליטים לפנות אל עורך דין מתאים. פנו אל משרד עורכי דין לענייני משפחה בראשון לציון המתמחה בנושא.

פנו אל עורך דין שיוכל לעזור לכם

כל מה שאתם רק צריכים לעשות זה ליצור קשר עם עורך דין מנוסה שיוכל להציע לכם את שירותיו במקרה הזה ולסייע לכם בניסוח של הסכם ממון. תוכלו לבחון סעיף אחר סעיף ולוודא שאתם שלמים עם ההסכם במלואו, על כל סעיפיו.

ניתן לומר בצורה הברורה ביותר שניסוח של הסכם כזה יוכל למנוע לכם לא מעט כאבי ראש, חששות ובעיות שעלולות לצוץ לאורך הדרך. כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם במידה ואתם רוצים להיות בראש שקט במובן הזה ולהקפיד לעשות את הדבר הנכון מצדכם.

מתחתנים בראש שקט

אתם לא צריכים לחשוש לנכסים שלכם בטרם הנישואין ובמהלכם – פשוט פנו אל עורך לצורך ניסוח של הסכם ממון, הקליקו לאתר של לירון ישראלי ומיכאל בן יאיר. זה יוכל להיות הדבר הפשוט והאפקטיבי ביותר שתוכלו לעשות. אין לנו ספק בכלל שזה יהיה פתרון יוצא מן הכלל וכזה שיהיה כדאי לכם להתחיל לחשוב עליו כבר בזמן הקרוב, בכל הנוגע להבנות פיננסיות ביניכם לבין הצד השני עוד בטרם הנישואין שלכם.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין דיני חוזים

עורכי דין חוזים, מתמחים בסיוע ללקוחות לנהל משא ומתן, לנסח, לבדוק ולנהל חוזים. הם מתמחים בפתרון סכסוכים או הסדרת הסכמים בין צדדים, בין אם אותם

קרא עוד »