פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עו

כיצד עו"ד תעבורה יכול לעזור לכם

רבים מאיתנו לא תמיד שמים לב לחוקי הנסיעה, כאשר אנו נוסעים לעבודה או בדרך לאסוף את הילדים מהגן. ועדיין, לא תמיד הדו"ח שקיבלנו באמת מצדיק אותו. במצב כזה, עו"ד תעבורה יוכל להיות שם בשבילנו.

כיצד עו"ד תעבורה יכול לעזור לכם

אם קיבלתם דו"ח שנראה לכם לא תקין או שהתקבל שלא לפי העבירה שכביכול ביצעתם, או אם רכבכם ורישיונכם נשלל, תמיד יש מה לעשות בנידון. בין אם אתם נהגים חדשים או וותיקים, התייעצו עם עו"ד תעבורה שהוא גם עורך דין נהיגה בשכרות במקרה הצורך שיכווין אתכם איך וכיצד לפעול.

האם אפשר לבטל דו"ח תנועה?

עבור רוב האנשים שמקבלים דוח תנועה, זה קצת יותר מאשר אי נוחות מעצבנת. הם מקללים את מזלם הרע ומשלמים את הקנס לפני שהם ממשיכים בחייהם. אם כבר יש לכם הרבה עבירות תנועה או עבירות אחרות ברשומות המשטרה, תוכלו להילחם בהם בצורה חוקים.

אתם יכולים להילחם בדו"ח תנועה בבית המשפט. כדי שיהיה לכם את הסיכוי הטוב ביותר להצליח, כדאי מאוד שתמצאו עורך דין לענייני תעבורה שיכול לעזור. מכיוון שהם מכירים את החוק מבפנים ומבחוץ, יש סיכוי גבוה יותר שתקבלו קנס מופחת או אפילו את ביטולו המלא.

איך עובדים עורכי דין לתעבורה?

בעוד שחלקם עשויים לעבוד גם כעורך דין לתאונות דרכים, רוב עורכי הדין שעוסקים בתעבורה, מקדישים לזה את כל זמנם. מכיוון שהתיקים אינם מורכבים כמו תיקי המשפט הפלילי, הם מסתיימים גם במהירות.

כמה עולה עורך דין לתעבורה?

זה משתנה בין פירמה לחברה אחרת, אך רבים מהם מציעים התחייבות להחזר כספי אם הם לא מצליחים לבטל לכם את הדו"ח או לפחות להפחית ממנו סכום נכבד ומשמעותי כלשהו.

עוד מידע בנושא תמצאו באתר של עו"ד ערן עקרוואי

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין לפשיטת רגל אביתר כהן

עובדים בחדלות פירעון

עובדים שכירים יכולים להרגיש לרוב ביטחון תעסוקתי / כלכלי בזמן עבודתם בתאגיד כזה או אחר, בהנחה והם עובדים חרוצים ומסורים הממלאים את חובתם על פי

קרא עוד »