כיצד עו"ד תעבורה יכול לעזור לכם

עו"ד תעבורה

רבים מאיתנו לא תמיד שמים לב לחוקי הנסיעה, כאשר אנו נוסעים לעבודה או בדרך לאסוף את הילדים מהגן. ועדיין, לא תמיד הדו"ח שקיבלנו באמת מצדיק אותו. במצב כזה, עו"ד תעבורה יוכל להיות שם בשבילנו.

כיצד עו"ד תעבורה יכול לעזור לכם

אם קיבלתם דו"ח שנראה לכם לא תקין או שהתקבל שלא לפי העבירה שכביכול ביצעתם, או אם רכבכם ורישיונכם נשלל, תמיד יש מה לעשות בנידון. בין אם אתם נהגים חדשים או וותיקים, התייעצו עם עו"ד תעבורה שהוא גם עורך דין נהיגה בשכרות במקרה הצורך שיכווין אתכם איך וכיצד לפעול.

האם אפשר לבטל דו"ח תנועה?

עבור רוב האנשים שמקבלים דוח תנועה, זה קצת יותר מאשר אי נוחות מעצבנת. הם מקללים את מזלם הרע ומשלמים את הקנס לפני שהם ממשיכים בחייהם. אם כבר יש לכם הרבה עבירות תנועה או עבירות אחרות ברשומות המשטרה, תוכלו להילחם בהם בצורה חוקים.

אתם יכולים להילחם בדו"ח תנועה בבית המשפט. כדי שיהיה לכם את הסיכוי הטוב ביותר להצליח, כדאי מאוד שתמצאו עורך דין לענייני תעבורה שיכול לעזור. מכיוון שהם מכירים את החוק מבפנים ומבחוץ, יש סיכוי גבוה יותר שתקבלו קנס מופחת או אפילו את ביטולו המלא.

איך עובדים עורכי דין לתעבורה?

בעוד שחלקם עשויים לעבוד גם כעורך דין לתאונות דרכים, רוב עורכי הדין שעוסקים בתעבורה, מקדישים לזה את כל זמנם. מכיוון שהתיקים אינם מורכבים כמו תיקי המשפט הפלילי, הם מסתיימים גם במהירות.

כמה עולה עורך דין לתעבורה?

זה משתנה בין פירמה לחברה אחרת, אך רבים מהם מציעים התחייבות להחזר כספי אם הם לא מצליחים לבטל לכם את הדו"ח או לפחות להפחית ממנו סכום נכבד ומשמעותי כלשהו.

עוד מידע בנושא תמצאו באתר של עו"ד ערן עקרוואי

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין ייפוי כח מתמשך – לאחר הדרדרות במצב הרפואי
בעזרת מתן ייפוי כח מתמשך לעורך דין, יכול עורך דין הדין לנהל את כל ענייניו הרפואיים, האישיים, המשפטיים...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021
מה העונש הצפוי על עונש על נהיגה בשכרות
המשטרה נוהגת בחומרה נגד נהגים שיכורים ולכן מתבצעות בדיקות רבות של נהגים במיוחד בשעות הלילה ובסופי...
קרא עוד »
יול 29, 2020
ניווט בהורות: תובנות חיוניות לגבי הדרכת הורים יעילה
כסמכות מהימנה בתחום ההורות, אני שמח לחלוק תובנות חשובות על העולם המורכב של הדרכת הורים. בעוד שהורות...
קרא עוד »
ספט 16, 2023