איך לבחור עורך דין לענייני צבא

עורך דין לענייני צבא

תביעת משרד הביטחון תהיה הליך ארוך ומייגע במיוחד. ללא מוכנות נפשית להליך ועורך דין מקצועי ומנוסה שילווה אתכם במהלכו ייתכן מאוד ותרגישו שאתם מאבדים את עצמכם בדרך וגם את הסיכוי שמשרד הביטחון יכיר בכם כנכי צה"ל. בחירת עורך דין לענייני צבא תהיה קריטית כיוון שעורך דין שאינו מנוסה או בקיא היטב בתחום, עם הנפשות הפועלות ובכל שלב בהליך, לא רק שלא ידריך אתכם כראוי אלא גם יקטין את הסיכוי שלכם להצליח בתביעה.

להלן כמה טיפים חשובים לבחירת עורך דין לענייני צבא מתאים.

טיפים חשובים לבחירת עורך דין לענייני צבא

  • תחום התמחות – יש מגוון סוגי התמחויות בתחום המשפטי ולכל אחד מהם דינים וסעיפים לאין ערוך. תביעות כנגד משרד הביטחון הוא תחום התמחות ולכן חשוב מאוד לקחת עורך דין המתמחה בתחום זה שיודע את העבודה, התהליך ויידע להדריך אתכם בהתאם.
  • המלצות – תמיד כדאי לבדוק המלצות אודות אותו משרד עורכי דין שאתם רוצים לעבוד עמו. במיוחד כאשר אתם רוצים לעמוד מול גוף גדול וחזק כמו משרד הביטחון.
  • אינטואיציה – היפגשו או שוחחו תחילה עם עורך הדין ושמעו ממנו אודות הסיכויים שלכם לזכות בתביעה ולקבל פיצויים. שמעו כמה הוא מפרט וכמה הוא מאמין בתיק שלכם וביכולת שלו להצליח לזכות בתביעה אתכם. אם הוא מלא בתשוקה ועניין הוא יביא את זה אתו לתביעה ולהליך, גם שזה צריך להיות ארוך ומתיש לעתים, וסיכויי הזכייה שלכם בתביעה יגדלו.

 

כאשר אתם באים לבחור עורך דין לענייני צבא לא רק המחיר חשוב שכן אתם גם כך תשלמו לעורך הדין רק לאחר הזכייה בדרך כלל ומכספי הפיצויים שתקבלו. חשוב שתהיה לכם כימיה טובה ולראות כמה אותו עורך דין מאמין בכם ובאחוזי ההצלחה שלכם בתביעה ושיהיה זמין עבורכם ויהיה לכם נוח לפנות אליו מפעם לפעם לשאול על התקדמות ההליך.

> אולי יעניין אתכם גם תביעה על החמרת מצב במשרד הביטחון

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדיקת ינשוף לא תקינה? לא צריך להיבהל
בדיקת ינשוף היא בדיקה שנערכת על ידי כוחות המשטרה, לרוב בשטח, כדי לבדוק את רמת האלכוהול בגוף הנהגים...
קרא עוד »
יונ 16, 2021
מעוניינים לרכוש דירה במסגרת תמ"א 38? אתם צריכים עו"ד
אם ראיתם דירה שמוצאת בעיניכם בבניין שהיה בתהליך של תמ"א 38 הרי שעליכם לבדוק היטב את מצבה. דירה כזאת...
קרא עוד »
מרץ 09, 2021
הפקעת מקרקעין: מה זה אומר ואיך עושים זאת?
מה ניתן לעשות כאשר מגרש או אזור מסוים נמצא בבעלות פרטית ומנגד אותו אזור חיוני על מנת להוסיף דרכים או...
קרא עוד »
נוב 13, 2019