פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עו

5 טיפים לבחירת עו"ד בתחום התעבורה

בחירת איש מקצוע בתחומים רבים, לעיתים קרובות היא דבר מאוד לא פשוט. אנחנו לא תמיד מכירים אנשי מקצוע בתחום, אנחנו לא תמיד יודעים מי יכול להתאים לצרכים שלנו באופן מלא ומי לא, מי יכול לעמוד בתנאים שאנחנו דורשים וכמובן, מי אמין ומי נחשב פחות אמין.

אחת כמה וכמה נכון הדבר כשמדובר בעורכי דין. אם אנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין בתחום מסוים, סימן שמדובר על עניין רציני, משמעותי. זה לא משנה אם מדובר על עניין כספי, עניין שקשור לרכוש, נכסים וכדומה או בעניין בו אנחנו מוצאים את עצמנו חשודים במעשה כזה או אחר. עורך דין אמור להיות האיש שייצג את האינטרסים שלנו בצורה הטובה ביותר וישחרר אותנו מן המצב בו אנחנו נמצאים, מסביר אבנר הייזלר.

אחת הדוגמאות השכיחות לכך, הוא עו"ד בתחום התעבורה. נניח ואנחנו מבצעים עבירת תעבורה מסוימת, ייתכן מאוד שנמצא את עצמנו על ספסל הנאשמים בבית המשפט או בהתדיינות כזו או אחרת מול המשטרה על אופי העבירה והעונש שמגיע לנו. בשני המקרים, רצוי מאוד שיהיה לצידנו עורך דין אשר יוכל לייצג אותנו בצורה הטובה ביותר. לשם כך אנחנו מבקשים להציג לכם 5 טיפים לבחירת עורך דין

טיפים לבחירת עורך דין בצורה נכונה

ניסיון

אין ספק שהדבר החשוב ביותר שעומד לרשות עורך דין בכל תחום ובפרט תעבורה, זה הניסיון שהוא רכש עם השנים מייצוג לקוחות שונים, מסביר אבנר הייזלר. בניסיון זה הוא ישתמש בשביל לייצג אותנו בצורה הטובה ביותר.

אמינות

אחד הכלים העיקרים, אם לא העיקרי, שעומד לרשות עורך דין תעבורה הוא אמינות. בוודאי כלפי הלקוח שצריך לשמוע ממנו אך ורק את האמת.

זמינות

מאחר וברצוננו לסיים את ההליך כמה שיותר מהר, אזי שאנחנו נדרשים לשכור עורך דין זמין שיכול לעמוד לרשותנו בכל עת.

כימיה טובה

רצוי לבחור עורך דין שיש לנו איתו כימיה טובה, כך אומר אבנר הייזלר. זה לא אומר שכל דבר אנחנו חייבים להסכים איתו או להיפך, אך חשוב שנרגיש שאנחנו בידיים טובות.

יכולת טיעון טובה

בסופו של דבר, עורך דין טוב הוא אחד שיודע לטעון, יודע להסביר את עצמו, יודע להציג את המקרה בצורה נכונה ולשכנע את הצד השני בצדקת הלקוח שלו.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

רשלנות רפואית בניתוח

רשלנות רפואית בניתוח

רשלנות רפואית בניתוח נחשב לאחד מסוגי הרשלנות הרפואית הנפוץ ביותר. רוב האנשים מגיעים לחדר הניתוח מתוך ידיעה ברורה כי הם בטוחים ונמצאים בידיים טובות. אך

קרא עוד »
כמה עולה ייפוי כוח מתמשך

כמה עולה ייפוי כוח מתמשך

לצערנו, ככול שעובר הזמן, כך האנשים שנמצאים בחיינו מתבגרים. ישנם מקרים בהם ההזדקנות מולידה חוסר יכולת לקבל החלטות בשיקול דעת נכון וישנם מקרים בהם קשישים

קרא עוד »