פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

תביעת ביטוח סיעודי

תביעת ביטוח סיעודי

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים, אשר מוכנים להשקיע בביטוח סיעודי. חברות הביטוח מוכרות אותו בטענה, כי מדובר על אחד הביטוחים החשובים ביותר, היות והוא זה שידאג לכם במקרה חירום. חשוב להבין כי אף אחד אינו יודע מה טומן לו העתיד, ולכן אנשים רבים בוחרים להתכונן לכל סוג של אירוע, באמצעות ביטוח מתאים. הדבר נכון עבור ביטוחי רכב, ביטוחי דירה וכדומה, אך אנשים רבים אינם לוקחים בחשבון מחלות או תאונות, אשר עלולות להשאיר אותם סיעודיים. חברות הביטוח מבטיחות כי במקרה מסוג זה, הן ידאגו ללקוחות שלהם ויאפשרו להם להתמודד עם המצב הבריאותי שלהם בצורה היעילה ביותר. אך בפועל, ניתן היום לשמוע על יותר ויותר מקרים, בהם חברות הביטוח מחליטות לדחות תביעת ביטוח סיעודי, מתוך מגוון רחב של תירוצים משפטיים שונים.

תביעת ביטוח סיעודי – מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?

כאמור, חברות ביטוח רבות מנסות לדחות תביעות מסוג זה, למרות שמדובר על לקוחות ששילמו להן לא מעט כספים לאורך השנים. לכן כל אדם במצא את עצמו בסיטואציה מסוג זה, חייב להיעזר בשירותיו של עורך דין לביטוח סיעודי מקצועי ומיומן שמתמחה בתחום. יש להבין כי רק עורך דין שמגיע מהתחום, יידע בדיוק כיצד להתנהל מול חברת הביטוח וכיצד להשיג ממנה את הפיצוי הגבוה ביותר עבור הלקוח שלו. יש להבין כי מדובר על תחום דינאמי שרק הולך ומתפתח, לכן חשוב לבחור בעורך דין, שידאג להתעדכן בתחום ויכיר את כל התקנות ואת כל פסקי הדין העדכניים ביותר. כמו כן, חשוב לבחור בעורך דין שמתמחה ספציפית בתחום שרלוונטי לגביכם, היות ועורך שין שמתמחה בבעלי מוגבלויות או בילדים בעלי צרכים מיוחדים, יכיר פחות טוב נושאים הקשורים לדיירים בגיור מוגן, טיפולי סרטן וכדומה.

לסיכום, תביעת ביטוח סיעודי הינה תביעה שיש צורך להגיש באמצעות עורך דין מקצועי ומנוסה כמו עו"ד יניר הראל שמתמחה בתחום, היות וזוהי הדרך היחידה לממש את כל הזכויות המגיעות לכם מחברת הביטוח. רק עורך דין בעל שם וניסיון בתחום, יכיר את כל שיטות העבודה מול חברות הביטוח ויידע לייצג אתכם בצורה האפקטיבית ביותר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין ירושות

עורכי דין לענייני ירושה הם אנשים המטפלים בחוקיות של תכנון ירושה, עיזבון וירושה. הם עוזרים למשפחות לתכנן מראש בכל הנוגע לנכסים ולכספים שלהן. דיני ירושה

קרא עוד »

עו"ד גירושין

בישראל אחת מכל 3 זוגות מתגרש בסופו של דבר לצערנו הרב. זה מה שהסטטיקה מראה לנו וזו המציאות שאנו חיים בה. אנשים מתאהבים, מתחנתים וכאשר

קרא עוד »