פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

גישור גירושין

דברים שצריך לדעת לפני שמתגרשים

לא מעט זוגות בוחרים לסיים את הקשר הזוגי ביניהם, בשל סיבות רבות ומגוונות. בחלק מהמקרים הקשר הלך ודעך במשך השנים, בעוד שבמקרים אחרים מדובר על בגידה באמון של אחד מבני הזוג. בכל מקרה, זוג שמתחיל לחשוב על גירושין, חייב לקחת מראש מספר נקודות, שיכולות להשפיע באופן ניכר על כל תהליך הגירושין שלהם ועל הקשר העתידי ביניהם. חשוב להבין כי לעומת שותפים עסקיים לדוגמה, אשר יכולים להפריד כוחות ולא לדבר יותר לעולם אחד עם השני, בני זוג שמתגרשים יצטרכו ברוב המקרים לשמור על קשר בגלל הילדים והנכדים. לכן חשוב להתגרש בצורה נבונה ונעימה יותר, על מנת להימנע מרגשות שליליים ועויינות, אשר עלולים להעיב על טיב הקשר לאורך השנים. אחת העצות החשובות ביותר עבור זוג ששוקל להתגרש, היא ההמלצה לפנות למגשר עבור גישור גירושין, שיוכל לסייע בתהליך ולאפשר להם לעבור אותו בצורה רגועה ונינוחה יותר.

כל מה שחשוב לדעת לפני שמתגרשים – לשמור ולגזור!

רוב האנשים שנמצאים לפני גירושין, מעוניינים קודם כל לשמור על האינטרסים שלהם. לכן זה בדיוק הזמן המתאים לגלות כמה שיותר אינפורמציה על הצד השני, במטרה להשתמש בה במשפט הגירושין. למשל, זה בדיוק הזמן לארגן הוכחות, במידה ובן או בת הזוג בוגדים, מנסים להעלים את הנכסים שלהם, נוהגים באלימות וכדומה. חשוב לתעד כל מעשה מסוג זה, היות והוא יכול להפוך לקלף מיקוח חיוני, במידה ובוחרים להיאבק בבן או בבת הזוג במסגרת משפטית. עם זאת, חשוב לזכור כי גם הצד השני ינסה להשיג הוכחות מסוג זה, ולכן הדבר עלול להתדרדר למאבק עוין ולא נעים עבור שני הצדדים.

מסיבות אלו בדיוק, מומלץ לפנות למגשר שמתמחה בתחום, על מנת לפשט את תהליך הגירושין ולהשיג פשרה והסכמה שתהיה מוסכמת על שני הצדדים. המטרה היא להגיע אל העמק השווה, מבלי שאף אחד מהצדדים ירגיש מקופח. בסופו של יום, אם מעורבים ילדים בקשר, בני הזוג יצטרכו לתקשר ביניהם ולשמור על ערוץ פתוח, ולכן חשוב לסיים את הקשר ברוח טובה, וללא עוינות או טינה. כמו כן, כדאי לזכור כי מגשר יבטיח לכם תהליך מהיר וזול יותר.

ראו גם: גישור במשפחה – ספר למתגרש המתחיל

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין לפשיטת רגל אביתר כהן

עובדים בחדלות פירעון

עובדים שכירים יכולים להרגיש לרוב ביטחון תעסוקתי / כלכלי בזמן עבודתם בתאגיד כזה או אחר, בהנחה והם עובדים חרוצים ומסורים הממלאים את חובתם על פי

קרא עוד »