פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

מה תפקידו של טוען רבני?

גירושין הם תקופה קשה בחייו של כל אחד, אבל יש שלבים מסוימים שצריך לבצע כדי להפוך את התהליך לקל וחלק יותר. הליך הגירושין כולל את הדברים הבאים:

– על בני הזוג להחליט מי יזם את הגירושין ו/או תביעת גירושין

– על בני הזוג לסיים הסדרי משמורת ילדים

– על בני הזוג להחליט כיצד לחלק רכוש, חובות ונכסים נוספים.

– על בני הזוג להחליט כיצד לטפל בתמיכה הכלכלית בילדיהם.

טוען רבני יוכל לעזור לכם מול הרבנות

גירושין הוא תהליך שיש לבצע בעזרת עורך דין. עם זאת, כאשר מדובר בהליך גירושין, ישנם דברים מסוימים שצריך לדעת עליהם. אך גם בעזרתו של טוען רבני תוכלו להבין טוב יותר איך להתנהל מול הרבנות וכל מה שנוגע לכך.

הדבר הראשון שצריך לדעת הוא שהתהליך כולל שלושה שלבים:

1) בקשת גירושי

2) גישור

3) משפט

הדבר השני הוא ששלב העתירה יכול להיעשות על ידי כל אחד מבני הזוג, אבל זה יכול להיעשות גם על ידי בן הזוג השני אם הם רוצים. הדבר השלישי הוא ששלב הגישור יכול לקרות רק אם שני בני הזוג מסכימים על כך והם מוכנים או לא מוכנים לעשות זאת. ולבסוף, במהלך שלב המשפט, המתרחש מתישהו לאחר הגישור או לאחר ששני בני הזוג הסכימו עליו, תהיה לך הזדמנות להציג את טענותיך ולהתגונן בפני השופט.

שווה קריאה: טוען רבני או עורך דין >>>

הליך הגירושין שהופך להיות יותר פשוט

דיני הגירושין בארצות הברית מורכבים ומשתנים ממדינה למדינה. השלב הראשון בהליך הוא שצד אחד יגיש תביעת גירושין לבית המשפט השיפוט שלו. לאחר מכן, שני הצדדים יצטרכו להגיש תגובות זה להגשה של זה, אשר עשויות להימשך מספר שבועות או חודשים בהתאם למידת העיסוק של בית המשפט. לאחר מכן, שני הצדדים יגיעו לדיון בו יציגו את טענותיהם מדוע יש לתת להם גט.

אם לא ניתן להגיע להסכמה בין שני הצדדים בדיון זה, אזי זה עלול להוביל להליכי גירושין או גישור ללא עוררין שבו שני הצדדים מתאחדים ומנסים להגיע להסכמה לפני ביצוע הגירושין.

קראו עוד: https://www.bizmakebiz.co.il/Members/6e3dc1f4-22ac-4726-84b6-733aa45c5f7a/

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה נחשב לתאונת עבודה?

תאונת עבודה היא אירוע המתרחש במקום העבודה, הגורם לפציעות עובדים. תאונות עבודה יכולות להיגרם מגורמים רבים ושונים, כולל טעות אנוש, תקלה במכונות, תנאים מסוכנים או

קרא עוד »