פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

גישור גירושין – כיצד התהליך עובד?

גישור גירושין הוא תהליך המסייע לזוגות להיפרד בכבוד ובכבוד. גישור הוא תהליך שבו שני אנשים נפגשים עם צד שלישי ניטרלי כדי לעזור להם להתמודד עם הבעיות שלהם ולהגיע להסכמה כיצד להתקדם. הם יכולים גם להשתמש בתהליך זה כדי לפתור מחלוקות שעלולות לנבוע ממערכת היחסים ביניהם.

ישנן סיבות רבות מדוע גישור יכול להועיל לזוגות במשבר, כולל:

– אף אחד לא צריך לקבל את ההחלטה לבד

– זה נותן לכל צד הזדמנות לומר את האמת שלו ללא חשש משיפוטיות. 

-זה עוזר להתגבר על מחסומי תקשורת ובונה אמון בין שני הצדדים.

איך התהליך עובד? 

גישור הוא תהליך המאפשר לאנשים לפתור את המחלוקות ביניהם ולהגיע להסכמה מחוץ לבית המשפט (קראו גם איך מתגרשים בהסכמה). הוא משמש לעתים קרובות בהקשר של פרידה, אך ניתן להשתמש בו גם כדי לפתור כל קונפליקט אחר.

תהליך הגישור מתחיל בכך שאדם אחד (המגשר) נפגש עם האדם השני (המשתתף) ומעריך האם הגישור יועיל. אם שני הצדדים יסכימו, אז הם ייכנסו למשא ומתן על מה הם יכולים לעשות כדי לשפר את מערכת היחסים. 

כאשר אדם עובר פרידה, הוא עלול להרגיש בודד ועצוב. כאן נכנס לתמונה הגישור. גישור יכול לשמש כדרך לעזור לאנשים להתגבר על הפרידות שלהם על ידי דיבור על מערכת היחסים, הרגשות והמחשבות שהיו להם במהלך הקשר.

בהליך גישור גירושין, מגשר מסייע לצדדים להגיע להסכמה בסוגיות הגירושין שלהם. זה יכול להיעשות על ידי משא ומתן ודיון איתם. המגשרים הם מומחים בתחום זה והם מספקים פרספקטיבה חסרת פניות.

המגשרים גם מוודאים שהצדדים המתגרשים אינם מושפעים מרגשות, מה שעלול להוביל להחלטות מוטות. הם עוזרים להם לקבל החלטות אובייקטיביות למען עתידם המשותף ולמען עתיד ילדיהם.

לסיכום – גישור הוכח כדרך יעילה עבור זוגות להתגבר על הפרידה מבלי לעבור את כאב הפרידה או הגירושים.

לתיאום שיחת ייעוץ עם מגשר גירושין >>>

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה נחשב לתאונת עבודה?

תאונת עבודה היא אירוע המתרחש במקום העבודה, הגורם לפציעות עובדים. תאונות עבודה יכולות להיגרם מגורמים רבים ושונים, כולל טעות אנוש, תקלה במכונות, תנאים מסוכנים או

קרא עוד »