פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

שירות של בוררות

מתי תזדקקו לשירות של בוררות

המושג 'בוררות' מתייחס לדרך ליישב סכסוכים עוד מימי רומא העתיקה. בורר, הוא אדם מיומן והחלטי שיודע כיצד להכריע את הכף כאשר הוא מיישב סכסוכים. כיום, יש לא מעט אנשים פרטיים, בעלי עסקים, בעלי חברות וארגונים שפונים לקבלת שירות בעוד שמדובר בשיטה לגיטימית וכדאית ליישוב קונפליקטים וכזאת שמאפשרת הגעה להסכמה בין צדדים שונים וקבלת הכרעה מספקת שלעיתים היא כזאת שיש יכולת לערער עליה, קראו בהרחבה באתר של המרכז הישראלי לבוררות

מה זה בורר? 

בורר הוא למעשה צד שלישי אובייקטיבי אשר מונה ליישב סכסוכים באמצעות הצדדים בעניין והוא יכול להיות משפטן או שופט בדימוס. ברחבי העולם וגם בישראל שירותים כאלה נחשבים לגיטימיים לחלוטין. מי שיבחר בשירות זה יוכל לחסוך לא מעט כסף על שירותים של עורכי דין והוצאות בית משפט כמו תשלום אגרות, תשלום דמי פתיחת תיק, ותשלום פיצויים במקרה של הפסד בזמן ההכרעה בבית המשפט. 

מתי נזדקק לשירותי בוררות?

שירותי בוררות צריך בלא מעט מקרים, החל עם במקרים של בוררות בינלאומית – משמע בין מדינות – עד למקרים פרטיים. כיום יש בית דין לבוררות שקיים בארץ ובחו"ל, בעוד שניתן ליישב באמצעות השיטה גם סכסוכים מדיניים וגם סכסוכים כלכליים, כמו גם סכסוכים משפחתיים וכולי. מאז ומתמיד עסק בין דין לבוררות ביישוב סכסוכים החל מנושאים של גירושין עד לקונפליקטים בין בעלי עסקים, בין חברות, בין בני משפחה, בין שכנים, בין מדינות, כמו גם במקרים של סחר בינלאומי, ייבוא ייצוא ושאר נושאים שקשורים להשקעות וכספים. אז אם אתם רוצים לפתור סכסוכים על הצד הטוב ביותר, תוכלו כבר עכשיו לבחור בשירותים של בורר מוסמך שמגיע מעולם המשפט. 

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: