פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

ליטיגציה מסחרית

מהי ליטיגציה מסחרית?

ליטגציה מסחרית זהו תחום ייצוג של עורך הדין אשר מתעסק בתיקים מסחריים, כדוגמת סכסוכים בין חברות או ייצוג של אנשים בעניינים מסחריים. ליטיגטור הוא אדם שתפקידו לטעון מול השופט ומדובר במעין אומנות. לא כל עורך דין הוא כזה וכדי להיות ליטיגטור טוב צריך שיהיה לך יכולות מאוד מסוימות.

ליטגציה מסחרית – ייצוג בבית המשפט

כחלק מפנייה אל עורך דין שמציע שירותי ליטגציה מסחרית, עורך הדין יעמוד מול השופט ויעביר את הטיעונים המרכזיים שלכם בעל פה ובצורה כזו שאמורה לסחוף את הנוכחים. עורך דין עם ניסיון רב של בתחום הליטגציה ידע לייצג אתכם בצורה כזו אשר תשיג את יעדיה בצורה המוצלחת ביותר שישנה ולא תצטרכו לחשוש בנוגע ליכולות של הליטיגטור.

איך צריך להיות הליטיגטור?

ליטיגטור מוצלח הנו אדם אשר יודע לייצג את הלקוחות שלו תוך כדי שהוא מפגין יכולת שכנוע מרשימה, זיכרון מעולה ויכולת התייחסות לכל פרט ופרט בעל חשיבות רבה בתיק. כמו כן, צריך להיות מדובר באדם עם ניסיון בדיבור מול קהל ויכולת לעשות זאת בצורה מרשימה וכזו שמשיגה את היעדים שלה בסופו של דבר.

אם תרצו להיות בטוחים בכל הנוגע לייצוג המשפטי שלכם, יהיה חיוני להקדיש את הזמן הדרוש למציאתו של ליטיגטור אשר מחזיק בניסיון רב שנים ויוכל לייצג אתכם בצורה המוצלחת ביותר שישנה.

יכולת השכנוע של הליטיגטור

כפי שניתן להבין, המשפט כולו נמצא על כתפיו של עורך הדין והכרעות גורליות צפויות להתקבל, כך שיהיה מוטב לפנות אל אדם שניתן לסמוך על היכולות שלו ולהקדיש את הזמן הדרוש לחיפושים אחר עורך דין אשר תוכלו לסמוך עליו כי ידע להציג את הטיעונים שלכם בצורה הטובה והמשכנעת ביותר שישנה.

> הכירו את תפקידו של עורך דין ליווי יזמים

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: