פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

גירושין לאחר בגידה של הבעל

גירושין לאחר בגידה של הבעל – מה זה שונה מגירושין רגילים?

גירושין הוא צעד של פרידה ופירוק החבילה המשפחתית. הצעד הזה יכול להתבצע בגין גורמים שונים. אחוזי הגירושין בארץ ובעולם הולכים ועולים, כאשר אחד מהעילות לגירושין הוא בגידה של הבעל. כל תהליך של גירושין יתנהל על ידי גורמים מוסמכים על מנת להבטיח כי הוא מתבצע כראוי תוך שמירת כבודם של שני בני הזוג, כמו גם שמירה על האינטרסים של כל אחד מהם. אך כמובן שהסיבה לגירושין משפיעה מאוד על התהליך.

גירושין בגין בגידה של הבעל

יש מקרים עצובים בהם אישה מגלה כי בעלה בגד בה. אין ספק שהדבר הזה יוצר תחושה מאוד לא נעימה, והיא בהחלט עלולה לגרום לאישה להחליט כי היא אינה מעוניינת עוד לחיות עם בעלה. גירושין הוא הצעד שיתבצע בשלב זה. אך גם תהליך גירושין לאחר בגידה של הבעל וקבלת ההחלטות יתנהלו לפי נקודה זו. כי ברגע שהבעל הרשה לעצמו לבגוד ולעשות מעשה חמור כל כך כלפי עצמו וכלפי אשתו והאמון שהיה ביניהם, הוא בהחלט פוגע בזכויות שלו במידה כזו או אחרת.

טוען רבני אתכם לאורך הדרך

כאן אתם צריכים טוען רבני שיהיה אתכם בתהליך. תפקידו לייצג אתכם ואת הטענות שלכם. לבדוק את הדרך הנכונה והקצרה ביותר להשיג את הגירושין בלי לעבור מכשולים מיותרים ומחלוקות לא נעימות. גם אם אין כל דרך להשכין שלום אין סיבה להוציא את כל הכלים והמילים… ניתן לעבור את התהליך הזה בצורה רגועה יותר תוך שמירה על כבוד הצדדים ומניעת התלהמות שאינה מועילה לאף אחד. יהודה אבלס טוען רבני מנוסה בענייני משפחה יוכל להוביל את בני הזוג בדרך הזו, ולעזור להם להגיע לקבלת הגט באופן נכון תוך שמירה על זכויות הצד המיוצג.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: