פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

זכאות לקנאביס רפואי

המידע המפרט במדינת ישראל על זכאות לקנאביס רפואי מוצג באתר משרד הבריאות, אתר הפתרונות הממשלתי ואתר כל הבריאות. השימוש בקנאביס רפואי מותנה בהשגת אישור רפואי והגשת הטפסים הרלוונטיים. היכולת לקבל את האישור תלויה במחלה ממנה סובל הבן אדם.

בין המחלות שבגינן ניתן לבקש רישיון לצורך זכאות לקנאביס רפואי ניתן למנות פיברומיאלגיה, PTSD, טרשת נפוצה, קרוהן, סרטן, פרקינסון, טורט ואפילפסיה. אם אתם רוצים לברר את הזכאות שלכם, זה משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם על ידי הגשת טפסים או בליווי של חברה שמתמחה בנושא הזה ותוכל לעשות הכול עבורכם.

מבררים את הזכאות עבורכם

יש לא מעט אנשים שפשוט לא בטוחים האם מגיעה להם זכאות להוצאת רישיון לקנאביס רפואי, ולעתים קרובות הם פשוט לא רוצים לבזבז זמן רב בניסיונות להגיע בעצמם לתשובה. כך שאם זה משהו שמטריד אתכם ואתם לא כל כך בטוחים מה לעשות, אז יהיה כדאי לכם לחשוב על הדרך שבה אתם פועלים כדי לפתור את המצב.

אנו סבורים שאם תשכילו לעשות את כל הבדיקות הדרושות במקרה הזה, יהיה לכם ברור לחלוטין כיצד אתם צריכים לפעול כדי למצות את הזכויות שלכם ובמידת הצורך להתחיל לעשות שימוש בקנאביס רפואי. הכול הופך להיות הרבה יותר פשוט כאשר יש חברה שיכולה לעזור לכם להתנהל מול כל הבירוקרטיה.

עוזרים לכם להתמודד עם הבירוקרטיה

במקום שתצטרכו לעשות הכול לבדכם יהיה כדאי לכם פשוט להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שפועלת בתחום הזה ומסוגלת לעזור בבדיקת זכאות לקנאביס רפואי ולאחר מכן גם בהשגת רישיון לשימוש. כך תוכלו להיות בראש שקט ולדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת להתחיל את השימוש בפתרון הזה, אשר יוכל לעזור לכם מבחינה רפואית.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה נחשב לתאונת עבודה?

תאונת עבודה היא אירוע המתרחש במקום העבודה, הגורם לפציעות עובדים. תאונות עבודה יכולות להיגרם מגורמים רבים ושונים, כולל טעות אנוש, תקלה במכונות, תנאים מסוכנים או

קרא עוד »