פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עסקת מקרקעין

עסקת מקרקעין

היום לא ניתן לבצע עסקת מקרקעין ללא היעזרות בשירותיו של עורך דין נדלן מקצועי ומנוסה בתחום המקרקעין. אין זה משנה אם מדובר על רכישת דירה חדשה מקבלן, או לחילופין, רכישה של דירת יד שניה, בכל מקרה חשוב להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום, על מנת לוודא כי העסקה עוברת בצורה חלקה ומשתלמת. חשוב להבין כי מדובר על תחום סבוך ומסורבל, לכן מי שלא מכיר את העולם הזה, לא יידע על מה לשים לב וממה להיזהר. כמו כן, חשוב לזכור כי כל רכישה של דירה כרוכה בתשלום של מיסים והיטלים שונים, לכן מומלץ להיעזר בעורך דין שמגיע מהתחום, על מנת ללמוד כיצד לבצע את העסקה בצורה המשתלמת ביותר.

עסקת מקרקעין – כיצד לעשות זאת נכון?

כאמור, עולם המקרקעין נחשב לעולם מורכב ומסורבל, לכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע שמתמחה בתחום, על מנת לבצע את העסקה המשתלמת ביותר. חשוב לזכור כי לא כל עורך דין מבין בתחום המיסוי, לכן חשוב לבדוק את הנושא מראש ולוודא זאת. רק עורך דין שמתמחה בתחום כמו שמעון האן משרד עורכי דין, יצליח להשיג ללקוחותיו את המיסוי האופטימלי ביותר, בהתאם לנסיבות בשטח. הדבר נכון לכל סוג של עסקת מקרקעין, החל מרכישה או מכירה של דירה או נכס כלשהו, ועד לעסקאות שונות המתבצעות על ידי יזמים, בעלי נכסים ואפילו עורכי דין. זוהי דרך יעילה ומומלצת על מנת לבצע תכנון מס, לחשב מס רכישה ומס שבח ותכנן מס בהשקעות נדל"ן בחו"ל ועוד. עורך הדין אמור לסייע ללקוחותיו לכל אורך שלבי העסקה, החל מתכנון וייעוץ לגבי מתווה העסקה ועד לליווי וייצוג מול רשויות המס.
לסיכום, כל מי שעומד לבצע עסקת מקרקעין מכל סוג, חייב להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

תאונות מצערות במקום העבודה עלולות להשפיע על כושר העבודה, להביא לכדי מצב של נכות ולהשפיע במידה רבה על איכות החיים. במקרים שבהם נאלצים להתמודד עם

קרא עוד »