פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

חלוקת רכוש בגירושין עם ילדים – מה חשוב לדעת?

בני זוג שהקימו את ביתם והביאו ילדים לעולם, עשויים למצוא את עצמם בשלב כלשהו בחייהם המשותפים כאשר הזוגיות שלהם עומדת בפני משבר שהם לא מסוגלים לצלוח אותו. הניסיונות לגשר, לפשר ולהשלים בין הצדדים עולים בתוהו ולא נותר אלא לפרק את החבילה ולפרק את הבית שהוקם.

אז אם אין ילדים בתמונה הרי שכל חלוקת רכוש משותף יהיה בעיקר עניין טכני. אך כאשר כבר יש ילדים, הרי שהסיפור הופך להיות הרבה יותר מורכב והרבה פחות פשוט.

בני הזו אמורים לחלוק ביניהם את כל מה שהם צברו כאשר הילדים עשויים להפוך במקרים מעין אלו לסלע מחלוקת.

אז אם אתם באמת דואגים לילדים שלכם, אם אתם רוצים לפרק את הבית ולהגן על הילדים שלכם עד כמה שתצליחו, חשוב שתפנו ותיעזרו באיש מקצוע מומחה לצורך חלוקת רכוש בגירושין עם ילדים, שיעשה לכם סדר בכל העניינים.

טוען רבני הוא הכתובת והוא האיש שיעשה עבורכם את העבודה.

מה יעשה הטוען הרבני במקרים מעין אלו?

כאשר מדובר במקרה של גירושין כאשר יש גם ילדים, הרי שהטוען הרבני ידאג לחלוקה הוגנת של כל מה שעומד בין בני הזוג. זה אומר שהוא יחלק בצורה נכונה את הרכוש הנמצא בחשבון הבנק, את הנכסים, את הנדלן, את מוצרי החשמל וגם את כל החובות שבני הזוג צברו במשך השנים.

בעזרת הטוען הרבני ייהנה הלקוח ששכר את שירותיו של הטוען הרבני מייצוג הכי מקצועי ומכזה שיצליח להוביל אותו להישגים הכי טובים מבחינתו. זה ממש לא דבר המובן מאליו במיוחד לאור העובדה שיש הרבה אנשי מקצוע המציעים את שירותיהם בתחום הזה של ליווי לקוחות. במקרים רבים דווקא הבחירה באיש המקצוע הוא זה שיכריע לטובת הצד המנצח.

קראו עוד: https://www.bizmakebiz.co.il/Members/6e3dc1f4-22ac-4726-84b6-733aa45c5f7a/

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה נחשב לתאונת עבודה?

תאונת עבודה היא אירוע המתרחש במקום העבודה, הגורם לפציעות עובדים. תאונות עבודה יכולות להיגרם מגורמים רבים ושונים, כולל טעות אנוש, תקלה במכונות, תנאים מסוכנים או

קרא עוד »