פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין לאובדן כושר עבודה

עורך דין לאובדן כושר עבודה – מדוע נידרש לשירותיו

אין ספק, שהנקודה הכי קשה לאדם עובד, אדם שמפרנס משפחה, היא הנקודה בה הוא לא יכול לעבוד יותר, הוא לא יכול להתפרנס מעבודתו כתוצאה מפציעה, חבלה, מחלה או כל דבר אחר. במצב כזה, עליו למצוא דרכים כיצד לקבל פיצוי על מצבו, על מנת שיוכל להשתמש בכסף שהוא יקבל בשביל לפרנס את משפחתו ואת עצמו.

לשם כך בדיוק יש את הנושא של אובדן כושר עבודה. מדובר על מצב בו אדם מגיע לנכות של 75 אחוז, על פי ביטוח לאומי, ובמצב כזה, הוא זכאי לקבל קצבה על אובדן כושר עבודה. על מנת שיוכל להגיש תביעה מסודרת ולקבל את מה שמגיע לו, רצוי מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין לאובדן כושר עבודה.

לפני שנסביר כיצד עורך דין יכול לעזור לו, צריך להדגיש לא בכל מקרה מקבלים את הקצבה, וכן יש מקרים בהם מדובר על אובדן כושר עבודה זמני או אובדן כושר עבודה חלקי. כלומר, זה לא חייב להיות באופן מלא.

כיצד עורך דין יכול לעזור

מאחר ומדובר על תביעה מול ביטוח לאומי וייתכן גם מול חברת הביטוח, הרי שחייבים להיעזר בעורך דין שייצג אותנו. עורך דין זה ידע לגייס את כל החומר הנדרש, לגייס עדים מומחים וכמובן לטעון טיעונים שיכולים לעזור לנו, מול הצד השני.

צריך להדגיש, עורך דין לאובדן כושר עבודה ייצג אותנו בהליך קדם משפטי וכן בהליך משפטי אם יש צורך, וכן במידה ונדרש, וכמובן במידה ונרצה בכך, הרי שהוא יוכל גם לייצג אותנו בערעור, במידה ולא נקבל את מה שאנחנו רוצים, את מה שנדמה שמגיע לנו. הוא יעשה כל מה שנדרש על מנת שנקבל את הקצבה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: