פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

גרים בבאר שבע וזקוקים לעורך דין תביעות ביטוח? יש רק אחד ויחיד!

חברת הביטוח מנצלת את חוסר הידע של האזרח הפשוט בנבכי התביעות וכך הם חוסכים כסף רב בכל שנה. התנהלות זו מתאפשרת להם מכיוון שהם סומכים על פער הידע של המומחים שלהם לידע של האזרח, שאינו בקיא מספיק בזכויותיו ובחוקי הביטוח.

את פנייתו יפנה המבוטח לרוב לסוכן הביטוח שלו ובעזרתו יגיש את הבקשה לפיצוי. כשמדובר בנזקי רכוש או גוף, מקבלים סוכני הביטוח את שכרם בתחילת הדרך עם התקשרות המבוטח עם החברה בה עובד הסוכן, מחברת הביטוח.

למה חשוב לשכור עורך דין תביעות ביטוח בבאר שבע

אם אתם גרים בבאר שבע, כדאי לדעת כי אמנם אנשים המבטחים את עצמם, רוכשים פוליסות ביטוח, אבל אינם יודעים מה זה אומר ומהו הכיסוי שיש ברשותם מהביטוח. ישנו פער ידע גדול בין החברה המבטחת, לבין הידע שקיים בידי המבוטח. תושב באר שבע? נתקלת באי רצון לתשלום התגמול הביטוחי מצד החברה? החברה מאשרת רק סכום חלקי מהתביעה? כדאי מאוד לשכור עורך דין תביעות ביטוח בבאר שבע.

עורך דין תביעות ביטוח בבאר שבע, יעזור לכם במהלך כל הליך התביעה וקבלת הפיצויים. שכירת עורך דין בתחילת ההליך תסייע לכם רבות בהמשך הדרך.

שכירת עו"ד בתחילת התביעה

ראשית עורך הדין ידע לפעול כבר בתחילת התביעה על מנת להוכיח את הנזק, בכדי למנוע את דחיית התביעה או קבלת חלק לא משמעותי מגודל הפיצוי המגיע לכם על פי חוק.

חברות הביטוח נוהגות להחתים עם קבלת תגמולי הביטוח, את הלקוח על שטר סילוק. חתימה זו מהווה התחייבות של הלקוח שלא יתבע שוב את החברה בגין תאונה או נזק זה.

לא כדאי לפעול בשום צעד מול החברה ללא יעוץ עורך דין מומחה. לפרטים בקרו באתר שלנו: https://hadayalaw.co.il/

  

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

תאונות מצערות במקום העבודה עלולות להשפיע על כושר העבודה, להביא לכדי מצב של נכות ולהשפיע במידה רבה על איכות החיים. במקרים שבהם נאלצים להתמודד עם

קרא עוד »