חוקים שכדאי להכיר בהוצאת אזרחות אמריקאית

הוצאת אזרחות אמריקאית

הסיבה שלכם לרצות לקבל אזרחות אמריקאית לא ממש משנה. השאלה שכן משנה היא האם אתם יודעים אם אתם זכאים לקבלת אזרחות כזו או לא. אם עד כה חשבתם שאתם צריכים להיוולד בארצות הברית בכדי לקבל אזרחות אמריקאית, הרי שהיום קבלת אזרחות היא מעט יותר פשוטה וההוכחות אותם אתם צריכים להגיש, הן די פשוטות וקלות להוכחה, קראו עוד בלינק https://www.americandocs.co.il/fbar.

אז מה בעצם אתם צריכים להוכיח כאשר אתם מוציאים אזרחות אמריקאית?

בראש ובראשונה, חשוב שתכירו את 'חוק הסבא'. זהו החוק שישרת אתכם בצורה הגבוהה ביותר בזמן בקשת האזרחות. אם ידוע לכם שהסבים והסבתות שלכם גרו לתקופה של יותר מ-5 שנים בארצות הברית, יהיה די בכך בכדי להוכיח שאתם זכאים לאזרחות אמריקאים כתושבי המשך חוזרים.

במקרים אחרים, יהיה עליכם לספק את החומרים הנדרשים בכדי להוכיח שאכן מגיעה לכם האזרחות. לאחר הגשת המסמכים יהיה עליכם לעבור ראיון על ידי אנשי ביטחון מטעם ארצות הברית. תצטרכו לבוא עם ההורים שלכם שאתם דור ההמשך שלהם. אין צורך לבוא עם סבא או סבתא במקרה ואתם מממשים את 'חוק הסבא'.

הזכאות לאזרחות תינתן לכם אך ורק אם פעלתם בדרכים בהן ביקש משרד הפנים של ארצות הברית לפעול. במהלך הריאיון למשל, תישאלו על היסטורית ארצות הברית, על מקימיה, נשיאיה ומלחמותיה. במידה והתשובות שלכם לא יהיו לשביעות רצון המראיינים, הם לחלוטין יכולים לשלול מכם את קבלת האזרחות לכן חשוב מאוד שתתכוננו.

גם להגשת הבקשה יש צורה מסוימת ומספר ימים מדויק בה אתם יכולים להגיש בקשה ולהגיב לבקשות משרד ההגירה של ארצות הברית. באם איחרתם, יכולה להישלל לכם האזרחות האמריקאית. כן, ממש כך.

לאחר מכן, יהיה עליכם להישבע לארצות הברית על ידי הצהרת אמונים בה אתם בעצם מצהירים את נאמנותכם לארצות הברית אך אל דאגה, אין זה אומר שאתם צריכים לוותר על האזרחות הישראלית שלכם. אמנם ארצות הברית מבקשת את מסירותכם המלאה אך מאפשרת להחזיק באזרחות נוספת.

לסיכום,

בקשת אזרחות אמריקאית היא בקשה לא פשוטה, עקבו אחר הסעיפים, ודאו שאתם עובדים כראוי ושאתם מגישים הכל בזמן ומי יודע, אולי בסוף תצא לכם מזה אזרחות.

> קראו גם על מספר חברה בארה"ב לצרכי מס

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תאונה בדרך לעבודה
כולנו מודעים לזכויות שיש לנו בכל מקרה אשר בו אנחנו מוצאים את עצמינו נפגעים בגין תאונת עבודה. לא מדובר...
קרא עוד »
יונ 10, 2020
תהליך גירושין
גירושין הוא תהליך מורכב הדורש זמן ומאמץ רב משני הצדדים. בנוסף להיבטים המשפטיים, זה כרוך גם בצד הרגשי...
קרא עוד »
יול 17, 2022
ליווי משפטי
כל התנהלות מול גורמים משפטיים דורשת ליווי משפטי. בהעדר יידע והכשרה בתחום המשפט אתם עלולים למצוא את...
קרא עוד »
מאי 20, 2022