פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

1563788-min

עורך דין תאונות דרכים

היום כבר אין שום ספק כי ללא עורך דין תאונות דרכים לא ניתן לקבל את הפיצוי הדרוש מחברת הביטוח. חשוב להבין כי רוב חברות הביטוח מנסות לרוב להתחמק מהתשלום המגיע למבוטח, היות וכמות התאונות בארץ רק הולכת וגוברת עם השנים. לכן אין זה מפתיע כי רוב חברות הביטוח מעדיפות לשלם את הפיצוי המינימלי ביותר, או אף לנסות לדחות לחלוטין את התביעה. לצורך כך, רוב חברות הביטוח מעסיקות חוקרים פרטיים, אשר אמורים למצוא ראיות, שנועדו לדחות את התביעה. חשוב להבין כי רק עורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום, יכול לסייע לכל אחד לקבל את הפיצוי המגיע לו לפי החוק.

 

עורך דין תאונות דרכים – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב להדגיש כי יש צורך לפנות לעורך הדין מיד לאחר התאונה, על מנת לקבל ממנו את הייעוץ המשפטי המתאים. חשוב לא למלא שום טופס של חברת הביטוח, בטרם קיבלתם את ההנחיות המתאימות מעורך הדין. מומלץ לתת לעורך הדין לנהל עבורכם את כל התהליך, היות והדבר מגדיל באופן משמעותי את הזכאות לנצח בתביעה וליהנות מפיצוי כספי משמעותי יותר. חשוב להבין כי לפי החוק בארץ, כל אדם זכאי לקבל פיצוי כספי עבור המעורבות שלו בתאונת דרכים, בין אם מדובר על הולך רגל שנפגע מרכב, נהג שרכב אחר פגע בו או אפילו הנהג הפוגע. יש לזכור כי האשמה לתאונה אינה קשורה לפיצוי, ולכן מומלץ לא לוותר על שירותיו של עורך הדין, במטרה לקבל את המגיע לכם.

לסיכום, עורך דין תאונות דרכים בתל אביב יכול לסייע לכל אחד להתנהל נכון מול חברות הביטוח, היות ורוב חברות הביטוח אינן ממהרות לשלם פיצויים למבוטחים שלהם. לכן חשוב לבחור בעורך דין מנוסה ומקצועי שמתמחה בתחום.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין ירושות

עורכי דין לענייני ירושה הם אנשים המטפלים בחוקיות של תכנון ירושה, עיזבון וירושה. הם עוזרים למשפחות לתכנן מראש בכל הנוגע לנכסים ולכספים שלהן. דיני ירושה

קרא עוד »

עו"ד גירושין

בישראל אחת מכל 3 זוגות מתגרש בסופו של דבר לצערנו הרב. זה מה שהסטטיקה מראה לנו וזו המציאות שאנו חיים בה. אנשים מתאהבים, מתחנתים וכאשר

קרא עוד »