עורך דין תאונות דרכים

היום כבר אין שום ספק כי ללא עורך דין תאונות דרכים לא ניתן לקבל את הפיצוי הדרוש מחברת הביטוח. חשוב להבין כי רוב חברות הביטוח מנסות לרוב להתחמק מהתשלום המגיע למבוטח, היות וכמות התאונות בארץ רק הולכת וגוברת עם השנים. לכן אין זה מפתיע כי רוב חברות הביטוח מעדיפות לשלם את הפיצוי המינימלי ביותר, או אף לנסות לדחות לחלוטין את התביעה. לצורך כך, רוב חברות הביטוח מעסיקות חוקרים פרטיים, אשר אמורים למצוא ראיות, שנועדו לדחות את התביעה. חשוב להבין כי רק עורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום, יכול לסייע לכל אחד לקבל את הפיצוי המגיע לו לפי החוק.

 

עורך דין תאונות דרכים – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב להדגיש כי יש צורך לפנות לעורך הדין מיד לאחר התאונה, על מנת לקבל ממנו את הייעוץ המשפטי המתאים. חשוב לא למלא שום טופס של חברת הביטוח, בטרם קיבלתם את ההנחיות המתאימות מעורך הדין. מומלץ לתת לעורך הדין לנהל עבורכם את כל התהליך, היות והדבר מגדיל באופן משמעותי את הזכאות לנצח בתביעה וליהנות מפיצוי כספי משמעותי יותר. חשוב להבין כי לפי החוק בארץ, כל אדם זכאי לקבל פיצוי כספי עבור המעורבות שלו בתאונת דרכים, בין אם מדובר על הולך רגל שנפגע מרכב, נהג שרכב אחר פגע בו או אפילו הנהג הפוגע. יש לזכור כי האשמה לתאונה אינה קשורה לפיצוי, ולכן מומלץ לא לוותר על שירותיו של עורך הדין, במטרה לקבל את המגיע לכם.

לסיכום, עורך דין תאונות דרכים בתל אביב יכול לסייע לכל אחד להתנהל נכון מול חברות הביטוח, היות ורוב חברות הביטוח אינן ממהרות לשלם פיצויים למבוטחים שלהם. לכן חשוב לבחור בעורך דין מנוסה ומקצועי שמתמחה בתחום.

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משמורת ילדים – מה זה וכיצד זה משפיע על הילדים שלנו
תחום הגירושים נחשב לתחום הרגיש ביותר בעולם המשפט, ואם לא אז בוודאי אחד הרגישים שבהם. ההסבר לכך הוא...
קרא עוד »
אפר 02, 2021
עו"ד דיני עבודה
הזכויות שלך כעובד: מה אתה צריך לדעת? הפיכתך לעובד יכולה להיות אחת החוויות המתגמלות ביותר בחייך, אך...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
שליטה במשא ומתן: פענוח הדרישות והסרת המיתוסים
משא ומתן הוא לא רק אמנות; זוהי מיומנות קריטית כמעט בכל תחום בחיים, מעסקים ופוליטיקה ועד ליחסים בין...
קרא עוד »
נוב 09, 2023