פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין לליווי יזמים

עורך דין אובדן כושר עבודה – מתי נידרש לשירותיו?

אחד המצבים הקשים ביותר בהם אנחנו יכולים להיקלע בחיינו, הוא מצב של אובדן כושר עבודה. בין אם מדובר באובדן זמני ובוודאי אם מדובר באובדן כושר עבודה באופן קבוע.

מצב של אובדן כושר עבודה מתרחש, כאשר אנחנו לא יכולים להתפרנס מהמקצוע שלנו, מפאת מחלה, פציעה, חבלה או כל דבר אחר. זה יכול לקרות עקב תאונת עבודה, תאונת דרכים, או מכל סיבה אחרת. אנחנו נמצאים במצב בו אנחנו לא יכולים להתפרנס ולפרנס את המשפחה שלנו ואז עלינו לממש את פוליסת הביטוח שלנו.

פוליסת ביטוח חיים, כוללת סעיף משמעותי של אובדן כושר עבודה. כלומר, מצב בו אנחנו לא יכולים לעבוד וחברת הביטוח משלמת לנו קצבה חודשית או קצבה חד פעמית, בהתאם לפרמיה ששילמנו ועל פי נתונים כאלה ואחרים שקשורים לפוליסה. על מנת שנוכל לקבל את מה שמגיע לנו, במקרים רבים נידרש לשירותיו של עו"ד אובדן כושר עבודה.

 

מי זה וכיצד הוא יכול לעזור לנו?

עורך דין אובדן כושר עבודה, הוא אדם שמתמחה בתביעות נגד חברות ביטוח וביטוח לאומי, הוא יקבל את התיק שלנו, יבחן אותו, ויפנה להגשת תביעה בהתאם לפוליסה שלנו, וכן בהתאם למצב שלנו כפי שהוא נקבע על ידי רופאים. חשוב לומר, אין קשר בין תביעת אובדן כושר עבודה כנגד ביטוח לאומי לבין תביעה דומה כנגד חברת הביטוח שלנו.

התביעה תתבסס על כך, שעל פי הפוליסה שלנו, אנחנו אמורים לקבל קצבה מסוימת, וכן על פי המצב שלנו, כפי שהוא נקבע על ידי רופאים מוסמכים, הרי שאנחנו מוגדרים כמי שאיבדנו את כושר העבודה שלנו. על פי שתי הנקודות, הרי שעורך הדין יוכיח שהתביעה שלנו צריכה להתקבל.

 

מוזמנים ליצור קשר איתנו לקבלת ייעוץ משפטי – עורך דין כפיר דיין דובב.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

העסקת עובדים סיעודיים זרים

העסקת עובדים זרים

העסקת עובדים  זרים הפכה זה מכבר לנורמה בישראל. יחד עם זאת, התנאים להעסקת עובדים זרים הם מורכבים ולעיתים גם נוקשים. בנוסף, הצורך בהעסקת עובדים סיעודיים

קרא עוד »