פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין גירושין, מה העבודה שלו כוללת?

המאמר באדיבות עורך דין מלכא ושות

גירושין זו לא חוויה נעימה עבור אף אחד ובזה אתם וודאי לא שונים מאף אחד אחר. לפרידה, שהיא תמיד צעד מורכב ולא פשוט, מתלוות הסכמות למי שבחרתם להקים איתו בית ומשפחה. מדובר על אחד הנושאים אולי הרגישים ביותר בעולם עריכת הדין ולא בכדי מגיעים לתחום אנשי מקצוע מעולים עם רגישות גבוהה. 

האתגר אולי הגדול ביותר בכל מה שנוגע לתיקי גירושין נמצא במקום בו רבים עושים שורה ארוכה של טעויות בלי לשים לב פשוט מפני שהסיטואציה מביאה רבים לקצוות שמביאות ליצירה של אמוציות המובילות לא פעם ולא פעמיים לביצוע מעשים שבדיעבד מתחרטים עליהם. העבודה של עורך דין גירושין היא להבטיח, לאורך כל התהליך, כי למרות הכל תוכלו לקבל את כל המגיע לכם על פי חוק בכל פעם מחדש. 

אז מה כוללת עבודה של עורך דין גירושין 

 

  • בשלב הראשון להכין את התיק:  כדי שעורך דין גירושין יוכל לעזור לכם הוא צריך להכיר את המקרה שלכם היטב. כלומר, להבין את התיק לפני ולפנים, להכיר את הנפשות הפועלות ולהבין איך אפשר באמת לעזור לכם בצורה הכי טובה שאפשר. 
  • בשלב השני להבין מה החוק מאפשר לכם: זה לא משנה באיזה צד אתם של המתרס, דעו כי התפקיד של החוק הוא להגן עליכם ולשמור על הילדים שלכם. חשוב להבין מה אפשרי עבורכם במסגרת החוק כדי שבסופו של דבר תוכלו לדרוש את הדברים הללו מבית הדין. 
  • היציאה לדרך: ליווי אישי לאורך כל הדרך תוך מתן דגשים מקצועיים ותרגום המתרחש בשדה המשפטי. 

 

עבודה של עורך דין גירושין היא לסייע גם במישור המקצועי וגם במישור הריגשי. זה המקום שלנו כמובן להושיט לכם יד. 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שרותי תמלול – מה זה כולל?

אם תכנסו לרשת האינטרנט ותחפשו מתמללים, תגלו שכיום אפשר למצוא ממגוון רחב של אנשי מקצוע העוסקים בתרגום מסמכים, תמלול ושאר שירותים שאולי אתם צריכים. תמלול

קרא עוד »