עורך דין צבאי לזכויות חיילים דתיים

עורך דין צבאי לדתיים

אם אתם חיילים מסורתיים, דתיים ואף חרדים – חשוב שתדעו כי כיום באמצעות עורכי דין צבאיים המתמחים בזכויות של חיילים מכל סוג, תוכלו להגן על עצמכם מול המערכת הצבאית הנוקשת.

ואכן בכל הנוגע לגיוס לצה"ל או לשירות הצבאי, ישנם רבים שמוצאים את עצמם אבודים אל מול מערכת צבאית גדולה, כאשר דמוקרטיה או חופש פעולה הוא דבר מוגבל במערכת מסוג זה.

באילו בעיות יכול להיתקל חייל דתי? וכיצד פותרים את אותן הבעיות?

כל התשובות והמידע בהמשך.

כיום כבר ישנו נתח לא קטן של ציבור חרדי דתי לאומי אשר מתגייס לצה"ל, כאשר חלק גדול מהמתגייסים משרת דווקא ביחידות החשובות והקרביות ביותר שישנן. עם זאת רבים מהמתגייסים או העומדים להתגייס נקלים בשלל מצבים מול המערכת הצבאית אבל מהם המצבים? הנה כמה מהם:

  • חקירת מצח – כיום לא מעטים החיילים שמוצאים עצמם עומדים מול חקירת מצב בנושאים שונים שעלולה להיות מלחיצה במיוחד, ולכן חשוב לקבל סיוע משפטי כבר מההליכים הראשונים של החקירה.
  • ועדות רפואיות – גם בתחום של ועדה רפואית במידה ונקבעה לכם כזאת חשוב שיהיה נציג מטעם משרד עורכי דין קרדונר שייצג אתכם שיהיה אמון על כל מה שקשור לערעורים על ועדות רפואיות ייצוג חיילים מול ועדות כאלה, ועוד.
  • פרופיל 21 – מי שנמצא בתהליך שחרור מהצבא עקב פרופיל נשפי שמכונה "21 " יכול גם הוא להיעזר בעורך דין צבאי שילווה אותו מול גורמים צבאיים העוסקים בבריאות הנפש.
  • התאמה לשירות – אם אתם נמצאים בתהליך החיול או שאתם לפני גיוס ורוצים לבדוק האם ישנה בכלל התאמה לשירות בהיותכם שומרי מצוות או חרדים חשוב להתייעץ ולהיעזר בעורך דין צבאי. בנוסף עורך דין כזה ילווה אתכם בכל מה שקשור להתמודדות מול גורמי גח"לת האמונים על התאמת תפקיד שינוי שיבוץ ועוד.
  • עתירות לבג"ץ – גם בתחום של עתירות לבג"ץ חשוב שתשימו בל כי אתם מלווים על ידי עורך דין מקצועי.
  • עריקות והשתמטות – שימו לב כי במידה ואתם נחשבים עריקים או משתמטים כי אתם בוחרים עורך דין טוב שיוכל לייצג אתכם לפני מעצר, בעת המשפט הצבאי ובכל שלב ושלב.

אז כיצד בוחרים עור דין צבאי טוב?

כאשר אתם מבצעים את הבחירה באיש המקצוע הטוב ביותר שימו לב כי הוא מתבצע וכול לאפשר לכם שירותים בכלל הבעיות והסיטואציות שעלולות להתרחש במערכת הצבאית וכי הוא יודע לטפל בכל נושא, כמו גם שיש לבדוק אם עורך הדין מגיע מהמערכת הצבאית ויודע כיצד להתנהל מולה בשיא המקצועיות. בכך תוכלו לפתור בצורה יעילה יותר בעיות וסיבוכים מול הצבא, ולהשיג את המטרות שלכם ביתר קלות.

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איתור ליקויי בנייה: לימודים פרקטיים למציאות
בתחום העצום של הבנייה והנדל"ן, לא ניתן להדגיש יתר על המידה את המשמעות של זיהוי ליקויי בנייה - המכונים...
קרא עוד »
אוג 11, 2023
ייצוג זוכים בהוצאה לפועל – צריך לדעת אל מי לפנות
מענה של ייצוג זוכים בהוצאה לפועל צריך להתקבל על ידי עורכי דין מנוסים אשר יודעים את העבודה ויהיו...
קרא עוד »
ספט 23, 2021
תקנון לאתר אינטרנט – מה חשוב לדעת?
כאשר אנו נכנסים לאתר אינטרנט אנחנו נתקלים בדפים שונים כמו דפי אודות, דף הבית, שירותים, מוצרים, מאמרים...
קרא עוד »
אוג 24, 2020