פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

תביעת גירושין

מידע על התהליך של תביעת גירושין

לפני שאתם נוקטים במהלך כלשהו כדאי לכם לברר עליו את כל הפרטים וזאת בכדי להבין בדיוק למה אתם הולכים. זה נכון כאשר אתם בוחרים מקום עבודה, כאשר אתם בוחרים אוטו וכן גם כאשר אתם מחליטים או שוקלים להתגרש. על רקע זה יש לציין כי תביעת גירושין היא ייחודית לכל אדם ואדם ולכל זוג וזוג. בין היתר יש לבחון האם יש לכם ילדים ואז יש להחליט על משמורת, יש לחשוב על הנושא של מזונות, יש לקחת בחשבון את הנושא של חלוקת הרכוש ועוד ועוד דברים אשר אנו צריכים לחשוב עליהם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי בכל מקרה לא כדאי להתגרש ללא ייעוץ של עורך דין וזאת עקב הסיבה שפעמים רבות אדם מן היישוב אינו מכיר את החוק ולא יודע בדיוק מה החובות ומה הזכויות שלו וכך הוא יכול להיפגע מאוד בהליך הגירושין.

האם כדאי להגיש את התביעה בבית דין רבני או בבית משפט לענייני משפחה?

אחת השאלות החשובות ביותר שאנו צריכים לחשוב עליהם היא האם להגיש תביעת גירושין בבית דין רבני או בבית משפט לענייני משפחה. כידוע במדינת ישראל הדך אינה מופרדת מן המדינה ויש לכך השפעה גדולה על כלל תחומי החיים וגם על הנושא של גירושין. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כל מקרה לגופו. יש מקרים אשר בהם ברור כי הכי חכם זה לפנות אל בית דין רבני ואילו באחרים זה ברור כי עדיף בהרבה לפנות אל בית משפט לענייני משפחה. על רקע זה יש לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה עורך דין אתם לוקחים וככל שהוא יהיה יותר טוב כך ההחלטה לאן לפנות תהיה יותר חכמה.

האם כדאי לקחת עורך דין מן הסיוע המשפטי?

כאשר אנחנו מדברים על עורך דין עולה השאלה האם לפנות אל עורך דין מן הסיוע המשפטי? אם כן הדבר תלוי במצב הכספי שלכם. אם יש לכם די כסף פנוי אזי זה ברור כי עדיף לכם בהרבה לפנות אל עורך דין שלא מן הסיוע המשפטי כמו שתמצאו באתר https://fmladv.co.il/ ושהוא יסייע לכם בצורה הרבה יותר טובה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מי הוא עורך דין לשון הרע?

מי הוא עורך דין לשון הרע?

לכל אדם חשוב להיות מוערך בפני אנשים אחרים, גם כלפי אנשים זרים שאינם מוכרים בעבר. עבור אנשים שאין כלפיהם היכרות מוקדמת, יצירת הקשר הראשוני מתבססת

קרא עוד »
תביעה נגד משרד הביטחון

תביעה נגד משרד הביטחון

הגשה שלתביעה היא דבר מסובך שאותה ברוב המכריע של המצבים האנשים מבצעים בסיוע שלעורך דין. מה קורה כאשר אלו הם חיילים שנתקלים בבעיה רפואית, ומעוניינים

קרא עוד »