מידע על התהליך של תביעת גירושין

תביעת גירושין

לפני שאתם נוקטים במהלך כלשהו כדאי לכם לברר עליו את כל הפרטים וזאת בכדי להבין בדיוק למה אתם הולכים. זה נכון כאשר אתם בוחרים מקום עבודה, כאשר אתם בוחרים אוטו וכן גם כאשר אתם מחליטים או שוקלים להתגרש. על רקע זה יש לציין כי תביעת גירושין היא ייחודית לכל אדם ואדם ולכל זוג וזוג. בין היתר יש לבחון האם יש לכם ילדים ואז יש להחליט על משמורת, יש לחשוב על הנושא של מזונות, יש לקחת בחשבון את הנושא של חלוקת הרכוש ועוד ועוד דברים אשר אנו צריכים לחשוב עליהם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי בכל מקרה לא כדאי להתגרש ללא ייעוץ של עורך דין וזאת עקב הסיבה שפעמים רבות אדם מן היישוב אינו מכיר את החוק ולא יודע בדיוק מה החובות ומה הזכויות שלו וכך הוא יכול להיפגע מאוד בהליך הגירושין.

האם כדאי להגיש את התביעה בבית דין רבני או בבית משפט לענייני משפחה?

אחת השאלות החשובות ביותר שאנו צריכים לחשוב עליהם היא האם להגיש תביעת גירושין בבית דין רבני או בבית משפט לענייני משפחה. כידוע במדינת ישראל הדך אינה מופרדת מן המדינה ויש לכך השפעה גדולה על כלל תחומי החיים וגם על הנושא של גירושין. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כל מקרה לגופו. יש מקרים אשר בהם ברור כי הכי חכם זה לפנות אל בית דין רבני ואילו באחרים זה ברור כי עדיף בהרבה לפנות אל בית משפט לענייני משפחה. על רקע זה יש לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה עורך דין אתם לוקחים וככל שהוא יהיה יותר טוב כך ההחלטה לאן לפנות תהיה יותר חכמה.

האם כדאי לקחת עורך דין מן הסיוע המשפטי?

כאשר אנחנו מדברים על עורך דין עולה השאלה האם לפנות אל עורך דין מן הסיוע המשפטי? אם כן הדבר תלוי במצב הכספי שלכם. אם יש לכם די כסף פנוי אזי זה ברור כי עדיף לכם בהרבה לפנות אל עורך דין שלא מן הסיוע המשפטי כמו שתמצאו באתר https://fmladv.co.il/ ושהוא יסייע לכם בצורה הרבה יותר טובה.

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיני משפחה – מה צריך לדעת לפני הגירושין
הסטטיסטיקה של הזוגות הנשואים במדינת ישראל ובעולם לא נראית במיטבה. לא מעט זוגות בוחרים להתחתן כבר...
קרא עוד »
מאי 07, 2020
תובנות חיוניות לשליטה במשא ומתן
משא ומתן הוא צורת אמנות שלעיתים קרובות לוקח שנים לשלוט בה. בין אם מדובר בפתרון סכסוכים, גיבוש עסקאות...
קרא עוד »
נוב 09, 2023
תביעת תאונות עבודה היא לא טאבו
תאונות עבודה עלולות להתרחש בכל זמן ואכן לצערנו הן מתחרשות בארץ כמעט כל יום וזאת עקב טעויות אנוש, ציוד...
קרא עוד »
ספט 30, 2018