בעלי עסקים: אולי גם אתם צריכים מרכזייה חכמה?

מרכזייה חכמה

לא מעט בעלי עסקים כבר הבינו את יעילותה של המרכזייה החכמה, ואכן בימים הללו, ימים בהם ישראל נמצאת תחת התפרצות נגיף הקורונה, ניתן לראות עד כמה המרכזייה מסייעת להמשך פעילות העסק. מאמר בנושא.

יעילה גם מרחוק

אחד השינויים שנגרמו בשל התפרצות נגיף קורונה, הוא המעבר לעבודה מהבתים. ובכן, מרכזייה IP מתקדמת בהחלט מותאמת למקרים בהם תיאלצו לעבוד מהבית, ולו כי מאפשרת זמינות מכל מקום בארץ ובעולם – כך תוכלו להיות זמינים ללקוחותיכם בתדירות גבוהה ולהמשיך את פעילות העסק. ניתן לשמור על סביבת העבודה גם בבית, זאת בשל העובדה שהמערכת יכולה להתחבר למחשב הנייד או אפילו למכשיר הסלולר של העובד, מה שמאפשר להמשיך את העשייה העסקית גם בצל המשבר.

המרכזייה החכמה היא לא רק כלי נהדר לתקשורת עם הלקוחות, אלא שהיא מצוינת לתקשורת פנים ארגונית, כך שניתן לייצר שלוחות בתוך הארגון עצמו, וזאת באמצעות מערכת טלפוניה שמותאמת אישית לצרכי העסק. למעשה זה אידיאלי עבור עסקים שמעסיקים עובדים מרחוק, וכן – גם מחו"ל!

כמה יתרונות בולטים

למרכזייה החכמה יש כמה יתרונות בולטים. ראשית, ניתן לבצע הקלטת שיחות בקלות ולאחסן את ההקלטות בענן, כך שתוכלו לתעד כל שיחה עם הלקוח. מלבד זאת, ישנה אפשרות להצפנת שיחות, ולהגנה מרבית על אבטחת העסק. כמו כן ניתן לשלוח פקס מבלי לבזבז נייר ולו באמצעות קבלת פקסים בשיטת FAX TO MAIL, או MAIL TO FAX. כך גם תוכלו לעקוב אחרי המיילים והפקסים באופן מסודר.

נוסף לכך, המרכזייה החכמה בעלת נתב שיחות IVR, כך שניתן להעביר שיחות לשלוחות הרלוונטיות ולהעניק ללקוחות שירות איכותי, ולו על ידי זמינות ושירותיות ברמה הגבוהה ביותר. אם לא די בכך, תוכלו לבחור מסר טלפון, בארץ או בחו"ל, זאת ללא קשר למיקומכם הגיאוגרפי.

התממשקות עם מערכות נוספות

המרכזייה החכמה מתממשקת עם מערכות נוספות כמו מערכת CRM של העסק, כך שניתן לחבר בין פרטי הלקוח לבין המרכזייה ולספק שירות מקצועי יותר. מלבד זאת, המערכת מתחברת לגוגל כרום ומאפשרת לייצר שיחה באמצעות קליק.

 

אז, גם אתם זקוקים למרכזייה חכמה בעסק שלכם?

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טוען רבני: היבטים פחות מוכרים שכדאי לדעת
בניווט ברשת הסבוכה של מערכות המשפט היהודיות, נתקלים בתפקיד המדהים של הטוען רבני. בעוד שרבים מכירים את...
קרא עוד »
אוג 24, 2023
מה חשוב שיהיה מנוסח בהסכם ממון?
עומדים לקראת ניסוח הסכם ממון? חשוב לכם להיות רגועים ובטוחים כי הכול כתוב וערוך, ואתם מוגנים? בואו...
קרא עוד »
אפר 07, 2019
עורך דין תאונות דרכים
היום כבר אין שום ספק כי ללא עורך דין תאונות דרכים לא ניתן לקבל את הפיצוי הדרוש מחברת הביטוח. חשוב...
קרא עוד »
ינו 02, 2021