פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

מרכזייה חכמה

בעלי עסקים: אולי גם אתם צריכים מרכזייה חכמה?

לא מעט בעלי עסקים כבר הבינו את יעילותה של המרכזייה החכמה, ואכן בימים הללו, ימים בהם ישראל נמצאת תחת התפרצות נגיף הקורונה, ניתן לראות עד כמה המרכזייה מסייעת להמשך פעילות העסק. מאמר בנושא.

יעילה גם מרחוק

אחד השינויים שנגרמו בשל התפרצות נגיף קורונה, הוא המעבר לעבודה מהבתים. ובכן, מרכזייה IP מתקדמת בהחלט מותאמת למקרים בהם תיאלצו לעבוד מהבית, ולו כי מאפשרת זמינות מכל מקום בארץ ובעולם – כך תוכלו להיות זמינים ללקוחותיכם בתדירות גבוהה ולהמשיך את פעילות העסק. ניתן לשמור על סביבת העבודה גם בבית, זאת בשל העובדה שהמערכת יכולה להתחבר למחשב הנייד או אפילו למכשיר הסלולר של העובד, מה שמאפשר להמשיך את העשייה העסקית גם בצל המשבר.

המרכזייה החכמה היא לא רק כלי נהדר לתקשורת עם הלקוחות, אלא שהיא מצוינת לתקשורת פנים ארגונית, כך שניתן לייצר שלוחות בתוך הארגון עצמו, וזאת באמצעות מערכת טלפוניה שמותאמת אישית לצרכי העסק. למעשה זה אידיאלי עבור עסקים שמעסיקים עובדים מרחוק, וכן – גם מחו"ל!

כמה יתרונות בולטים

למרכזייה החכמה יש כמה יתרונות בולטים. ראשית, ניתן לבצע הקלטת שיחות בקלות ולאחסן את ההקלטות בענן, כך שתוכלו לתעד כל שיחה עם הלקוח. מלבד זאת, ישנה אפשרות להצפנת שיחות, ולהגנה מרבית על אבטחת העסק. כמו כן ניתן לשלוח פקס מבלי לבזבז נייר ולו באמצעות קבלת פקסים בשיטת FAX TO MAIL, או MAIL TO FAX. כך גם תוכלו לעקוב אחרי המיילים והפקסים באופן מסודר.

נוסף לכך, המרכזייה החכמה בעלת נתב שיחות IVR, כך שניתן להעביר שיחות לשלוחות הרלוונטיות ולהעניק ללקוחות שירות איכותי, ולו על ידי זמינות ושירותיות ברמה הגבוהה ביותר. אם לא די בכך, תוכלו לבחור מסר טלפון, בארץ או בחו"ל, זאת ללא קשר למיקומכם הגיאוגרפי.

התממשקות עם מערכות נוספות

המרכזייה החכמה מתממשקת עם מערכות נוספות כמו מערכת CRM של העסק, כך שניתן לחבר בין פרטי הלקוח לבין המרכזייה ולספק שירות מקצועי יותר. מלבד זאת, המערכת מתחברת לגוגל כרום ומאפשרת לייצר שיחה באמצעות קליק.

 

אז, גם אתם זקוקים למרכזייה חכמה בעסק שלכם?

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: