פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

שולחן חג חגיגי

רעיונות מדליקים להכנת שולחן חג חגיגי

אין ספק שראש השנה הוא חג מרגש ומיוחד, המבשר על בואה של השנה החדשה. לא מעט משפחות נערכות לקראת ערב החג, כשיש מי שבוחרים לקשט ולעצב את השולחן באופן ייחודי. אם גם אתם מעוניינים להעניק לשולחן החג טאצ' יצירתי, המאמר הזה הוא בשבילכם! אספנו כמה רעיונות מקוריים ומיוחדים לעיצוב שולחן חגיגי במיוחד! שנתחיל?

פתקי הושבה

אין דבר יותר אישי ומיוחד, מפתקי הושבה המחכים לאורחים בשולחן החג. מדובר בפתקים בהם כותבים את שמותיהם של האורחים, ומניחים על הצלחת – כך כל אחד יועד היכן הוא יושב. ניתן לרכוש בריסטולים צבעוניים מחנות יצירה, ולהכין את פתקי ההושבה מהבריסטולים הללו. כמו כן, מומלץ לרכוש חומרי יצירה נוספים לקישוט, ולו כדי שהפתקים הללו ישמשו גם ככרטיסי ברכה לכבוד השנה החדשה.

חבקי מפיות

למה לרכוש חבקי מפיות כשניתן להכין אותם באופן עצמאי? האמת היא שיש לא מעט דרכים ליצור חבקי מפיות ייחודיים:

  • באמצעות פיסול אלמנט (כמו רימון, דג, תפוח וכו') מחימר קל או דאס, תוכלו ליצור חבקים יצירתיים במיוחד. לאחר שהאלמנט מתייבש, יש להדביק אותו לרצועת בד עבה או לרצועת בריסטול, ולעטוף את המפית כשהאלמנט מצוי בחלק הקדמי שלה.
  • ניתן לגזור רצועות בריסטול בצבעים אחידים, ולאפשר לילדים לעטר ולקשט אותן. לבסוף, ניתן לעטוף איתן את המפיות.
  • תוכלו לעצב רצועת בד, ולתפור לחלקה העליון אלמנט מלבד או סול.

שולחן חג חגיגי

תגית לבקבוק יין

באמצעות כמה חומרי יצירה פשוטים, תוכלו לעצב בעצמכם תגיות לבקבוקי היין (ואפילו לבקבוקי השתיה הקלה). כמו כן, ניתן לשתף את הילדים בפעילות, וליצור את התגיות יחד איתם. התגיות הללו יוסיפו טאצ' אישי לשולחן החג המעוצב שלכם.

אלמנט במרכז השולחן

צנצנת זכוכית פשוטה, סרטי תחרה ובד יוטה, יאפשרו לכם ליצור כלי לפרחים למרכז שולחן החג. את הבדים יש להדביק באמצעות דבק חם, שכן מדובר במוצר האידיאלי ביותר להדבקה ביצירה מסוג זה.

 

יש מגוון רחב של רעיונות לעיצוב שולחן חג ייחודי ויצירתי. בחרו את העיצובים האידיאליים ביותר בעבורכם, ועצבו את שולחן החג כיד הדמיון. חג שמח!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: