למה עורכי דין צריכים יח"צ?

למה עורכי דין צריכים יח"צ?

השימוש באנשי יחסי ציבור בקרב עורכי דין ומשרדיהם, הולך וגובר עם השנים. זה אך טבעי, לאור התחרות הקשה שיש בתחום ולאור העובדה, שחלק גדול מהתהליכים שהם מבצעים, חשופים לעיניי התקשורת, ולא פעם גם מושפעים מדעת הקהל או משפיעים עליה. 

ישנן סיבות רבות מדוע חשוב שעורכי דין ייעזרו באנשי יחסי ציבור. הסיבות אינן מתייחסות אך ורק לדברים שנראים לנו טבעיים, כמו למשל, חשיפה של תיק מסוים שנידון בבית משפט לתודעת הציבור דרך התקשורת, אלא יש סיבות נוספות כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר. 

יחד עם זאת, חשוב להדגיש, ההחלטה האם לעבוד עם משרד עורכי דין מסוג כזה או אחר, צריכה להתקבל לא רק על פי סוג המקרה, אלא גם על פי סוג האנשים איתם עובדים, כלומר אנשי יחסי ציבור מולם מתנהלים ונותנים להן לבצע את השירות עבור המשרד. 

מתי נכון לשכור משרד יחסי ציבור

ראשית, כאשר עוסקים בתיק עם חשיפה תקשורתית. על מנת לא להשאיר את הזירה לפרשנים או גורמים אחרים, שיציגו זווית אחת, יש לדאוג שעורכי הדין וגורמים אחרים מתוך התיק, יקבלו אפשרות להציג את הצד שלהם. לכן יש לעבוד עם משרד יחסי ציבור שריר תקשורת שידאגו לספק להם מקום בזירה התקשורתית. 

שנית, כאשר רוצים לשווק ולפרסם את המשרד עצמו. בין אם זה בשביל לייצר לו חשיפה תקשורתית רבה יותר ובין אם זה בשביל למשוך עניין בקרב קבוצות ואנשים שונים. 

שלישית, לפעמים משרדי עורכי דין עוברים משבר פנימי, מסיבה כזו או אחרת. על מנת שהם יוכלו לצאת טוב ממנו, יהיה עליהם לעבוד עם מומחים בתחום יחסי ציבור, אנשים שיש להם ניסיון וידעו לעזור להם כיצד לעבור אותו בצורה נכונה. 

עורכי דין – איך תהפכו את יחסי הציבור שלכם לאפקטיביים וממירים

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות מדליקים להכנת שולחן חג חגיגי
אין ספק שראש השנה הוא חג מרגש ומיוחד, המבשר על בואה של השנה החדשה. לא מעט משפחות נערכות לקראת ערב החג,...
קרא עוד »
ספט 04, 2019
זכויות עובדים בחיפה – מבררים הכול עם עו״ד
כל מעסיק שרוצה להיות בטוח שהוא פועל לפי החוק בכל היבט שניתן להעלות על הדעת יכול לעשות את הדברים...
קרא עוד »
מאי 30, 2022
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
אוג 20, 2018