פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עו

עסקאות נדל"ן – לא לחתום בלי עו"ד לדיני מקרקעין

אחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים ביותר בארץ נוגעים דווקא לתחום הנדל", כאשר בישראל תחום הבנייה מתפתח וישנם יותר ויותר אנשים שמחפשים דירות למכירה או להשכרה.

בשל כל אלה ישנם יזמים ומשקיעים שמעוניינים לבצע עסקאות נדל"ן בצורה המיטבית ביותר אשר תניב להם רווחים מצוינים. אבל כיצד חותים על עסקת נדל"ן? עורך דין המומחה בתחום הינו קריטי לביצוע עסקה טובה.

מה עורך דין נדל"ן יעשה עבורכם?

עורכי דין העוסקים בתחום הנדל"ן כמו עו"ד יצחק גולדשטיין הם כאלה שבראש ובראשונה יספקו לכם שירותים של הבנת החוזה הקבלני (המידה ואתם רוכשים דירה מקבלן), הבנת חוזה מכירת הדירה או קניית הדירה כך שהוא יהיה תמיד לטובה שלכם, עורכי דין המתמחים בתחום יודעו לזהות מוקשים בחוזה, מכשולים וסעיפים שעולים להקשות על רוכשי הנדל"ן, בעוד שאנשי המקצוע יודעים לבצע שלל עסקאות מורכבות בתחום הנדל"ן.

עורך דין בתחום הנדלן יסייע לכם בעצם להימנע מעסקאות מקרקעין שלא יניבו רווחים או שעלותם עבורכם תהיה גבוהה מידי, כמו גם שעורך דין טוב ומנוסה יוכל לזהות סכנות בעסקאות נדלן שאתם שוקלים לבצע.

בנוסף איש מקצוע טוב ילווה אתכם בכל התהליך של רכישת הנכס משלבי הבחירה חתימת החוזה פיקוח הבנייה עד קבלת המפתחות.

למה צריך לשים לב כאשר בוחרים עורך דין התחום הנדל"ן?

כאשר אתם בוחרים משרד עורכי דין העוסק בתחום, שימו לב כי המשרד מתמחה בדיני קניין,  בזכויות קניין מגוונות במקרקעין, כי עורכי הדין של המשרד יודעים לעסוק בסוגיות המשפטיות הנוגעות לתחום המקרקעין, כמו גם שעורך הדין יודע לבצע שלל פעולות כמו אישור חוזים, ביצוע סדרי עדיפויות, שיתוף ופירוק עסקאות ועוד.

שימו לב כי אתם בוחרים משרד נדלן שיודע לייצג שלל לקוחות פרטיים ותאגידים תוך שיש לוודא כי למשרד יש ידע בביצוע עסקאות מורכבות ומגוונות כמו: רכישת דירות, משרדים, וודאו כי עורך הדין יודע לנהל וקבצות רכישה, עסקאות מכר, קומבינציה ועוד. בכך תוכלו לבחור את משרד עורכי הדין הטוב ביותר בתחום הנדל"ן!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין לפשיטת רגל אביתר כהן

עובדים בחדלות פירעון

עובדים שכירים יכולים להרגיש לרוב ביטחון תעסוקתי / כלכלי בזמן עבודתם בתאגיד כזה או אחר, בהנחה והם עובדים חרוצים ומסורים הממלאים את חובתם על פי

קרא עוד »