פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין לתעבורה

3 מקרים שכדאי לקבל עזרה מעורך דין לתעבורה

איכות חיים היא אולי הדבר החשוב ביותר בחיינו מכיוון שיש לה נגיעה לכל כך הרבה תחומים. אין ספק כי איכות החיים שלנו מושפעת מהרבה מאוד דברים וזהו משהו שאנו חייבים לחשוב עליו. אך וזה אך חשוב אין גם ספק כי אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי שאיכות החיים שלנו תהיה הגבוהה ביותר שיש. כיום ברור לכל כי איכות החיים שלנו תלויה במידה עצומה באוטו שלנו ועל כן כל איום על האוטו שלנו או על רישיון הנהיגה שלנו מחייב טיפול מקיף ופניה אל עורך דין תעבורה בהקדם.

  • נהיגה בשכרות

המקרה הכי נפוץ שבגינו יש לפנות אל עורך דין לענייני תעבורה הוא בגין נהיגה בשכרות. עליכם לדעת כי כיום החוק הוא הרבה יותר נוקשה בנושא של נהיגה בשכרות וזה אומר כי העונשים הם פעמים רבות הרבה יותר קשים ועל כן כדאי מאוד לפנות אל עורך דין אשר ייצג אתכם בנושא זה ולא יתפשר על הזכויות שלכם וכך יבטיח כי לא תקבלו את מלוא העונש בגין נהיגה בשכרות.

  • שלילת רישיון

עליכם לדעת כי כיום בתי המשפט והמשטרה נוהגים לשלול רישיון בכל הזדמנות ולאור העובדה כי ללא רישיון אנחנו לא יכולים לנהוג הרי שמדובר בעונש קשה ביותר אשר ישפיע עליכם במידה עצומה ועל כן אתם צריכים לטפל בכך בהקדם האפשרי. עליכם גם לדעת כי ללא עורך דין בתי המשפט והמשטרה לא יתייחסו ברצינות לטענות שלכם ועל כן אתם יכולים להבין כי לעורך דין יש תפקיד סופר חשוב בהקשר של שלילת רישיון.

  • תאונת דרכים עם נפגעים

אנחנו מאחלים לכם כי לעולם לא תהיו מעורבים בתאונת דרכים אך הסטטיסטיקה מראה אחרת וישראלים רבים מעורבים בתאונות כאלו. עליכם לדעת כי ברגע שאתם מעורבים בתאונה כזאת אתם חייבים לפנות אל עורך דין מכיוון שהעונש שצפוי לכם יכול להיות קשה וחריף והדרך היחידה להקטין אותו או להימנע ממנו היא לפנות אל עורך דין איכותי ומקצועי אשר ייצג אתכם בצורה מושלמת.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מהן תאונות עבודה?

מהן תאונות עבודה?

על י החוק של הביטוח הלאומי – תאונת עבודה יכולה להיות מוכרת במקרים של אבדן כושר עבודה. מי שיוגדר כאדם שנפצע תחת תנאים אלה, יקבל

קרא עוד »