פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

שלילת רישיון

מה ההשלכות של שלילת רישיון ומה צריך לעשות בנידון?

לאנשים רבים יש רישיון לנסיעה על כלי רכב ממונע כאשר השלה ההגיוני כשאר מגיעים אל הגיל שבו יכולים להוציא רישיון הוא לגשת אל לימודי תיאוריה ולמצוא מורה פרטי שיעביר את כל הנדרש עד להשלמת המבחן המעשי וקבלת רישיון נהיגה אל הידיים של עוד נהג חדש.

אחת מן ההשלכות של נסיעה שהיא לא לפי הוראות התעבורה היא האפשרות של ענישה, כאשר אחת מאלה יכולה להתבצע בצורה של שלילת הרישיון עבור נהג. זו ענישה שלא מגיעים אליה כלאחר יד בבתי המשפט, וכאן חשוב מאוד לכלכל את הצעדים כדי לנסות ולהפוך ו/או למנוע כזה סוג של החלטה.

הפרעה אל אורח החיים התקין

לאחר שכבר מבינים כי הרישיון של הנהיגה הוא כזה אשר נשלל בתור ענישה, רק אז מתחילה לחלחל התובנה היותר עמוקה עד כמה השימוש ברכב הזה הוא דבר אשר מסייע לנהל את השגרה בצורה בעלת השפעה רבה. אדם משתמש בכלי הרכב על מנת להגיע ולחזור אל מקום העבודה, משתמש ברכב כדי לעשות את כל הסידורים החשובים ומשתמש בכלי הרכב כדי להסיע את הילדים בכל יום אל המסגרות שלהם. ברגע בו אין רישיון נהיגה הדבר פוגע קשות בנהג של רכב פרטי, ועוד יותר בנהג של רכב שאיתו הוא מבצע את העבודה שעליה הוא מקבל שכר. מכאן ההשלכות האקוטיות של שלילה של רישיון שאותן יש לקחת בחשבון בשלבים המוקדמים של דיון טרם החלטה לגבי ענישה.

עו"ד תעבורה להקלה בענישה או ביטולה

רוב האנשים אינם בעלי בקיאות בכל הנוגע אל דיני התעבורה לצד היכרות עם כל מיני פסקי דין קודמים אשר יכולים להיות דומים אל מקרים שנמצאים כרגע בדיון בבתי המשפט. את כל אלה מביא עורך דין מתחום התעבורה אל בית המשפט ואל הלקוחות שבהם הוא מטפל בצורה שיכולה במידה רבה או לבטל את הענישה המדוברת לחלוטין, משמע כי בעל הרישיון נותר ללא השלילה, או לבצע הקלה של שלילה של הרישיון לדבר הכי מזערי כדי ליצור פגיעה מינימאלית באורח החיים של זה , אם כזו הוכחה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין לפשיטת רגל אביתר כהן

עובדים בחדלות פירעון

עובדים שכירים יכולים להרגיש לרוב ביטחון תעסוקתי / כלכלי בזמן עבודתם בתאגיד כזה או אחר, בהנחה והם עובדים חרוצים ומסורים הממלאים את חובתם על פי

קרא עוד »