ביטוח בריכה ציבורית – איזה ביטוחים מציעים?

ביטוח בריכה ציבורית הוא סוג של פוליסת ביטוח המספקת כיסוי לחברי בריכת שחייה ציבורית, כמו ימק"א או בית ספר מקומי. ביטוח בריכה ציבורית מציע הגנה מפני נזקי גוף ורכוש בתאונה למי שמשתמש בבריכת השחייה. זה בדרך כלל לא נדרש על פי חוק, אבל ארגונים רבים מציעים את זה כדי להגן על החברים שלהם. . ארגונים רבים מציעים פוליסה לבריכה אחת, אך גם מאפשרים אותה לרכישה על ידי בריכות אחרות באזור. כל ארגון מציע מדיניות משלו ואי הכללות אישיות; בנוסף, ניתן להעביר כיסוי בין ארגונים החברים באותה קבוצה לפי הצורך.

מי אחראי לעשות את הביטוח?

ביטוח בריכה ציבורית הוא סוג של ביטוח המגן על בעל הבריכה מפני אחריות לפגיעות המתרחשות בבריכה. ביטוח בריכה ציבורית הוא סוג של ביטוח המגן על האדם שבבעלותו הבריכה מפני אחריות לפגיעות המתרחשות בבריכה. בנוסף, ישנם שני סוגים של ביטוח בריכה ציבורית: אישי ומסחרי. הפוליסה האישית מכסה רק אנשים פרטיים שבבעלותם בריכות משלהם ומשתמשים בהן, בעוד שפוליסות מסחריות מכסות בריכות בבעלות אנשים פרטיים או עסקים. חברות ביטוח וספקים אחרים מציעים ביטוח מאגר ציבורי כדי להגן מפני פציעה בתאונה או מוות כתוצאה מרשלנות או מעשים מכוונים של אחרים. את הכיסוי ניתן לרכוש באופן פרטני או באמצעות פוליסת גג המכסה את כל בני המשפחה או הקבוצה העסקית, בהתאם לצרכיהם. . ביטוח בריכה ציבורית לא תמיד נחוץ מכיוון שביטוח בעלי הבית או השוכרים של בעל הבריכה מכסה בדרך כלל את האחריות הזו.

ביטוח בריכה ציבורית:

-מכסה נזקים והפסדים עקב פגיעה גופנית בשוגג או נזק לרכוש שנגרמו משימוש בבריכה ציבורית

-היא בדרך כלל חובה עבור בריכות המופעלות על ידי סוכנויות ממשלתיות וארגונים פרטיים

-לא יידרש אם לישות יש ביטוח אחריות מקצועית משלהם 

דרישה זו נמצאת בדרך כלל ברוב הפוליסות המכסות בריכות ציבוריות ביטוח בריכת שחיה מכסה נזקי גוף או רכוש אשר מתרחשים בעת שימוש בבריכת שחייה. היא תידרש לעשות שימוש בבריכה ציבורית, שיש לה כיסוי ביטוחי משלה.

 

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ענישה בישראל בגין עבירות של סחר בסמים
סחר בסמים אסור בתכלית האיסור ע"פ החוקים של מדינת ישראל, בזמן שהמדינה מקפידה להחמיר על סוחרי סמים...
קרא עוד »
ספט 13, 2020
מעוניינים לרכוש דירה במסגרת תמ"א 38? אתם צריכים עו"ד
אם ראיתם דירה שמוצאת בעיניכם בבניין שהיה בתהליך של תמ"א 38 הרי שעליכם לבדוק היטב את מצבה. דירה כזאת...
קרא עוד »
מרץ 09, 2021
עבודת סמינריון במשפטים – כיצד בוחרים נושא?
אחת ההתלבטויות הגדולות של סטודנטים בכל מקצוע, ובפרט במקצוע כמו משפטים, היא כיצד לבחור נושא לעבודת...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021