פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין ירושות

עורכי דין לענייני ירושה הם אנשים המטפלים בחוקיות של תכנון ירושה, עיזבון וירושה. הם עוזרים למשפחות לתכנן מראש בכל הנוגע לנכסים ולכספים שלהן.

דיני ירושה הם תחום העוסק בחלוקת הון ורכוש לאחר המוות. ישנם חוקים רבים החלים על ירושה, כמו הכללים המסדירים ירושת צוואה וכללי הטיפול בנכסים.

לעורך הדין לענייני ירושה תפקיד רחב בענף דיני המשפחה. הם עוזרים בתכנון עיזבון ומספקים ייעוץ לגבי הדרך הטובה ביותר לחלוקת רכוש. הם גם מסייעים בהסדרי עיזבון, כולל חלוקת נכסים ונאמנויות.

עורכי דין לענייני ירושה אחראים לחלוקה תקינה של עזבונו של הנפטר לכל היורשים. הם גם עוזרים לאנשים שאינם בטוחים כיצד להמשיך עם הירושה שלהם. עורכי דין אלו יכולים לסייע בדרכים הבאות:

  • עריכת צוואות, נאמנויות ומסמכים משפטיים אחרים
  • גביית מיסים שחייבים בעיזבון המנוח
  • ניהול עזבונות ונאמנויות
  • ייצוג לקוחות בבית משפט לצוואה

איך לבחור עורך דין ירושה?

תהליך בחירת עורך דין ירושה הינו תהליך קשה ואין להקל בו ראש. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בבחירת עורך הדין המתאים.

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבקש המלצות מחברים, בני משפחה ועמיתים. הם יוכלו לתת לך רשימה של עורכי דין שיש להם נסיון טוב איתם.

כמו כן, עליך לחפש עורכי דין בעלי ניסיון בתחום המשפט שאתם צריכים. לדוגמה, אם אתה זקוקים לערוך מסמך צוואה, וודאו כי אתם בוחרים בעורך דין שמתמחה בצוואות וירושות על מנת שיעורך עבורכם את המסמך הטוב והקביל ביותר.

בכל הנוגע להליך הירושה, יש כמה דברים שאנשים צריכים לקחת בחשבון לפני שהם שוכרים עורך דין. אלה כוללים את שכר הטרחה, הניסיון והידע של עורך הדין והמוניטין של עורך הדין.

כמו כן בדקו בכמה תיקים עורך דין ירושה זכה, שכן לא תמיד הליך הירושות מתנהל בצורה הטובה ביותר ולפעמים עניין הירושה נגרר לבתי משפט.

כדאי לקרוא על סכסוכי ירושה בין אחים >>>

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

המפקח על המקרקעין

מפקח המקרקעין הינו מפקח אשר אחראי על בדיקת ההיבטים השונים בכל מה שקשור לתחום המקרקעין והפיקוח על הבתים המשותפים ויחסי שכנים בבתים ובבניינים משותפים.  המפקח

קרא עוד »

בודק שכר

אדם שבודק שכר הוא אדם שאוסף ומוודא נתונים על שכר העובדים. עבודה זו נעשית בעיקר על ידי משרד העבודה וסוכנויות ממשלתיות אחרות כדי לבדוק אם

קרא עוד »