פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין פלילי

מתי נזדקק לעורך דין פלילי

 

ישנם מצבים בחיים שנזדקק לעורך דין פלילי. זה יכול להיות מסיבות רבות שלא בהכרח קשורות אליכם באופן ישיר.

מתי נזדקק לעורך דין פלילי? 

כאשר אתה מואשם בפשע כלשהו, ​​ההשלכות יכולות להיות חמורות. לעתים קרובות כדאי להתייעץ עם עורכת דין פלילית או עורך דין, כדי שיוכלו להעריך את המקרה שלך ולייעץ לך כיצד להמשיך לפעול. 

פעמים רבות עורכי דין פליליים יכולים להתמחות בעניינים שונים העשויים להועיל לך ולמקרה שלך. לפני שאתה מתקשר עם עורך דין, אתה רוצה לדעת קצת יותר למה לצפות.

מה עורך דין פלילי עושה? 

עורכי דין פליליים, ייצגו אותך אם אתה מואשם באחת משתי הקטגוריות של המשפט הפלילי: מעשי עוולה ועבירות. מעשי עוולה הם אישומים פחות חמורים העלול לגרום למאסר של פחות משנה או לקנס.

בבעיות חמורות יותר, אם יימצאו אשמים בהם כמובן, יכול בסופו של דבר אדם להגיע אף לכלא ליותר משנה או לעמוד לעונשים הרבה יותר כבדים שלא כדאי לאף אדם לחוות במשך חייו.

כמה עולה עורך דין פלילי?

עורכי דין פליליים גובים שכר טרחה קבוע או לפי שעת עבודה הקבועה אצלם. סכום זה המשולם לעורך דין, הוא שכר טרחה המשולם מראש אשר לאחר מכן, יופנה כלפי מעלה את מה שאתה חייב לעורך הדין. המחירים ישתנו בהתאם לחומרת החיובים ואף למקום מגוריכם, לכן הקפידו לנהל משא ומתן על מחיר מראש.

איך לבחור עו"ד? 

סמוך על רגשותיך. איך עורך הדין הפוטנציאלי גורם לך להרגיש כשאתם משוחחים על המקרה שלך למשל במהלך חקירה במשטרה. אתה רוצה מישהו שישמש כיועץ שלך, יסביר לך את האפשרויות שלך ואז יאפשר לך לבחור כיוון מסוים. אם עורך הדין שלך גורם לך לאי נוחות או לוחץ עליך לקבל החלטה, בחר במישהו אחר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

תאונות מצערות במקום העבודה עלולות להשפיע על כושר העבודה, להביא לכדי מצב של נכות ולהשפיע במידה רבה על איכות החיים. במקרים שבהם נאלצים להתמודד עם

קרא עוד »