פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין פינוי בינוי בירושלים

עורך דין פינוי בינוי בירושלים

מצב עתודות הבנייה בארץ אינו מרנין. ואילו רמת הביקוש רק הולכת ונעשית גדולה יותר. מה עושים מול מציאות מורכבת זו? ברשויות תרים אחר פתרונות ומנסים למצוא קרקעות נוספות שעשויות להתאים לבנייה. אבל לצד זאת קיימות תוכניות נוספות אשר מטרתן היא להפיח רוח חיים באזורים מתיישנים ומזדקנים, ולהגדיל את אופציות הבנייה המקומיות. מדובר על תוכניות התחדשות עירונית שמוכרות בשם פינוי בינוי, תמ"א 38 וכדומה. התוכניות הללו מאפשרות להקים מבנים גדולים ומרובי דיירים על פני מבנה חד קומתי שהכיל יחידות דיור מועטות בלבד.

> קראו כיצד יוכל לסייע לכם מצנר גולדשטיין רבי עו"ד ליטיגציה מסחרית

איך מנהלים את התהליך?

היות ומדובר על תהליך מורכב אשר כורך בחובו גורמים שונים, חשוב כל כך שכל הצדדים הנוגעים בדבר ידעו לקראת מה הם הולכים. שכל אחד יהיה מודע למורכבות העניין, לזכויות שלו וכמובן  – להתחייבויות שלו. לשם כך נכון לשכור שירות שלעורך דין פינוי בינוי בירושלים. התפקיד שלו הוא ללוות את הפרויקט, לגבש נוסח המוסכם על כל הצדדים, ולמצוא את הדרך להוביל את התהליך כולו באופן שמגן על הזכויות של כל אחד מהצדדים. כמו כן במידה ומתגלעים חיכוכים או חילוקי דעות, הוא כאן כדי ליישר את ההדורים ולמצוא את הדרך הנכונה להמשך התהליך.

מומחיות, מקצועיות ואכפתיות

כדי לעבור את המשוכות הרבות שבדרך חשוב לשכור שירות של משרד עורך דין פינוי בינוי כמו מצנר גולדשטיין רבי עורכי דין שיש לו כל מה שצריך להצלחת העניין. בין היתר עליו להיות מומחה בתחום המסוים המדובר. כלומר, הוא אמור להכיר היטב את החוקים ואת ההתנהלות בעניין, להיות מנוסה בענף ולהשתמש בידע שהוא צבר ברמה הפרקטית. כמו כן עליו להיות אכפתי להצלחת הפרויקט. האכפתיות שלו תורגש לכל אורך הדרך. והיא זו שתאפשר לפרויקט להצליח.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

תאונות מצערות במקום העבודה עלולות להשפיע על כושר העבודה, להביא לכדי מצב של נכות ולהשפיע במידה רבה על איכות החיים. במקרים שבהם נאלצים להתמודד עם

קרא עוד »