פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

מהן אשרות הומניטאריות

הסכם ממון בין ידועים בציבור – מה אומר החוק בנושא?

כפי שיש חוקים שחלים על זוגות נשואים בכל הנוגע לאחריות בני הזוג וחלוקת הרכוש במקרה של גירושין, כך גם יש חוקים ברורים שחלים על זוגות שמנהלים חיים משותפים ומוגדרים בתור ידועים בציבור. הסכם ממון בין ידועים בציבור יכול להגדיר במדויק איך יתחלק הרכוש במקרה של פרידה.

אם אתם מנהלים מערכת יחסית ארוכה וחיים משותפים עם בן או בת הזוג שלכם וחשוב לכם לדעת מה יקרה עם הנכסים שלכם בעת גירושין, אז תהיה חשיבות משמעותית לניסוח של הסכם מתאים, על ידי עורך דין, לגבי חלוקת הרכוש.

 

מסדירים את חלוקת הרכוש

כדי שתוכלו לקבל את המענה המתאים ולדעת באופן מדויק איך החוק תקף לגביכם במקרה שלכם פרידה, ודאי שתהיה חשיבות רבה לניסוח של הסכם ממון בין ידועים בציבור בעזרתו של עורך דין שמנוסה בתחום הזה. כך תוכלו להיות רגועים במערכת היחסים שלכם ולא לדאוג מפני מצב של חלוקת רכוש בעת פרידה עתידית.

ככל שתתנהלו בצורה יותר אחראית מבחינה כלכלית ותגדירו את הזכויות שלכם על גבי הסכם ברור, כך תוכלו להיות יותר שקטים לגבי המצב של הרכוש שלכם ואובדן פוטנציאלי שלו. כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם להתחשב בו.

 

תסדירו את המצב שלכם עם עורך דין

אל תתנו למצב לחמוק לכם מבין האצבעות ופנו אל עורך דין שיוכל להסדיר את המצב שלכם ולעשות כל מה שצריך על מנת להקל עליכם בסופו של דבר. כך תוכלו לראות איך אתם נמצאים בסיטואציה הרבה יותר ברורה ולא יהיו  לכם סימני שאלה מיותרים שנוגעים לגבי חלוקת הרכוש שלכם בסופו של דבר. כך שזה כל מה שאתם צריכים לשקול.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

העסקת עובדים סיעודיים זרים

העסקת עובדים זרים

העסקת עובדים  זרים הפכה זה מכבר לנורמה בישראל. יחד עם זאת, התנאים להעסקת עובדים זרים הם מורכבים ולעיתים גם נוקשים. בנוסף, הצורך בהעסקת עובדים סיעודיים

קרא עוד »