פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

הסכם ממון

למה חשוב לקחת עורך דין הסכם ממון לפני החתונה

קשה לחשוב על תסריטי אימה בתוך ההתרגשות של חתונה, שמלת כלה ותכנון החיים המשותפים. גם מי רוצה לחשוב על גירושים לפני החתונה.? אבל המציאות מוכיחה שבהחלט כדאי לעצור רגע, לחשוב ברצינות על העתיד הכלכלי של הזוג ומה יקרה אם חלילה תמצאו את עצמכם נפרדים.

חשוב להבין מה זה הסכם ממון

הזוגות הצעירים כיום הם אנשים עובדים, שאפתנים מאוד ולרובם כבר יש הון עצמי כזה או אחר שחסכו בעבודה, קיבלו במתנה או אולי בצורת אופציות בחברת סטארט-אפ שיום אחד תצליח בגדול. כדי להבטיח הוגנות ולמקרה שחלילה יום אחד הזוגיות תעלה על שרטון והנישואים יתפרקו ואף אחד לא ירגיש מרומה, יש להכין הסכם ממון מבעוד מועד. 

אבל יש חוק במדינת ישראל

חוק יחסי ממון מגדיר בצורה גסה מאוד את צורת חלוקת הרכוש לזוג בתהליך גירושין ועורכי דין הבקיאים בחוק יכולים למצוא פרצות ולהביא את בני הזוג למערכת גירושין סוערת, כואבת שבסופה הפסדי כספים רבים. הסכם ממון הנערך על ידי עורך דין הבקיא בתחום יכול לפתור זאת מראש.

חשוב להבין שהסכם ממון שונה בין כל זוג וזוג ואין אפשרות להסכם סטנדרטי וקובע. זאת הסיבה למה חשוב לקחת עורך דין הסכם ממון לפני החתונה .עורכי דין מנוסים כבר ניסחו בעבר הסכמי ממון רבים, הם בקיאים בחוק ויודעים כיצד לנסח ולהגן על שני הצדדים שבהסכם. 

עורך דין להסכם ממון

הדרך הבטוחה ביותר היא המלצות מחברים או קרובי משפחה שכבר השתמשו בשירותיו של עורך דין לצורך ניסוח הסכם ממון לפני או אחרי החתונה. לאחר קבלת המלצה, בוחנים באתר האינטרנט ובדקו שאכן הסכמי ממון הוא חלק מהתמחויות המשרד וחפשו חוות דעת נוספות. 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: