פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

מגשר לגירושין בראשון לציון

מגשר לגירושין בראשון לציון

גירושין תמיד היו וימשיכו להיות תהליך קשה וכואב, כל בית שעומד להתפרק, הוא עולם שלם שמתפרק, הגורם לגלי הדף שליליים למעגלים רחבים מאוד. תהליך גישור לגירושין הוא פתרון הנועד להקל ולשפר את התהליך, ולהפוך אותו לתהליך מותאם עם מינימום בעיות ונזקים העלולים להיגרם לכל הצדדים.

יתרונותיו של הליך גישור לגירושין

יתרון חשוב ראשון שיש להליך גישור לגירושין, הוא הוויתור בשלב הנוכחי על ההתדיינות בבית המשפט, ניסיון העבר מוכיח, שההליכים בבית המשפט, שם כל אחד חוזר על טענותיו, גורמים להקצנה לרעה במערכת היחסים בין בני הזוג, ופעמים רבות מביאות במהירות את הזוג לנקודת האל-חזור.

יתרונות נוספים להליך הגישור הוא שימת לב על גלי ההדף של הליך הגירושין לסביבה של הזוג ובעיקר הילדים, כאשר התהליך מתרחש בצורה רגועה יותר ונינוחה, התקופה עוברת על הילדים בצורה רגועה יותר, ועם פחות נזקים לטווח הארוך, תוך שימת לב רבה גם על ההסדר עם הילדים בתקופה שאחרי.

פשטות התהליך

בניגוד לבתי המשפט בהם דבק ובצדק מסוים תדמית של סחבת, הליך גישור הוא זריז וקצר הרבה יותר, וכן זול יותר מאשר בבית משפט או בבית דין. אין צורך להגיע לבית המשפט שוב ושוב לצורך ערעורים ותביעות של הצדדים מה שמאריך מאוד את התהליך.

מהות תהליך הגישור

תפקידו של מגשר לגירושין בראשון לציון הוא ללוות את בני הזוג בכל התהליך, לדאוג שהאווירה תישאר נעימה ורגועה ככל האפשר, לדאוג שהתהליך כולו יהיה ברגישות, בסודיות ובתחושת אינטימית ככל האפשר על מנת למנוע נזקים מכל המעורבים. במהלך הגישור עולים פעמים רבות דברים שלא עלו אפילו במשך זמן נישואין ארוך, ועל המגשר להנחות את הרגשות ודברים העולים על הפרק בצורה טובה שתמטב את התהליך עבור שני הצדדים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין ירושות

עורכי דין לענייני ירושה הם אנשים המטפלים בחוקיות של תכנון ירושה, עיזבון וירושה. הם עוזרים למשפחות לתכנן מראש בכל הנוגע לנכסים ולכספים שלהן. דיני ירושה

קרא עוד »

עו"ד גירושין

בישראל אחת מכל 3 זוגות מתגרש בסופו של דבר לצערנו הרב. זה מה שהסטטיקה מראה לנו וזו המציאות שאנו חיים בה. אנשים מתאהבים, מתחנתים וכאשר

קרא עוד »