פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין – עד כמה זה נחוץ?

מי שנפצע אם נפל במדרכה, נדרס על ידי אופניים חשמליים, או קרתה לו תאונת עבודה, אמור לקבל על כך פיצוי כספי מגורמים שונים.

המקצועיות של עו"ד נזיקין 

המיומנות הרבה של עורך דין נזיקין מסייעת ללקוחות כדי לפעול בדרכים הנכונות בכל אחד מהמקרים הללו, כדי למצות את מלוא הזכויות ולקבל את מירב הכספים המגיעים ללקוח וזאת בהתאם לכל מקרה ספציפי.

אדם שנפל בעת הליכה על המדרכה, כיוון שהיו בה אבנים משתלבות שהיו בולטות או עקב בור במדרכה, נחבל קשות והועבר לבדיקה בחדר מיון בבית חולים. עו"ד נזיקין תובע בשמו את הרשות המקומית לאור הנזק הרפואי שנגרם לו עקב התרשלותם על עובדי התחזוקה. וגם אם נגרם לו נזק נוסף כמו הפסד של ימי עבודה, צורך במכשור רפואי מסוים או כל צורך אחר.

תביעה במקרים של תאונות עבודה 

תאונות עבודה הן לעיתים מקרים סבוכים, במיוחד אם מדובר בתאונת דרכים שנחשבת גם תאונת עבודה על פי קריטריונים ספציפיים. בהתאם למורכבותו של כל מקרה, עו"ד נזיקין מבצע שורה של פעולות ותביעות כספיות נגד הגורמים הרלוונטיים כמו לדוגמה:

  • תביעה נגד חברת הביטוח המבטחת את עובדי החברה, אם לדוגמה העובד החליק במפעל.
  • תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי כדי שיכיר בנכותו של העובד ויעניק לו אחוזי נכות התואמים את המקרה. דבר זה יוביל לקבלת קצבת נכות זמנית או קבועה.
  • תביעה של ביטוח המנהלים או קרן הפנסיה במקרה של אובדן כושר עבודה, כדי שבעל הפוליסה יקבל פיצוי כספי חד פעמי או חודשי לאור העובדה שאיבד את חלק או את מלוא כושר ההשתכרות שלו.
  • תביעה נגד חברת הביטוח של הנהג שפגע בלקוח.

> קראו גם על עורך דין תאונת קורקינט!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין ירושות

עורכי דין לענייני ירושה הם אנשים המטפלים בחוקיות של תכנון ירושה, עיזבון וירושה. הם עוזרים למשפחות לתכנן מראש בכל הנוגע לנכסים ולכספים שלהן. דיני ירושה

קרא עוד »

עו"ד גירושין

בישראל אחת מכל 3 זוגות מתגרש בסופו של דבר לצערנו הרב. זה מה שהסטטיקה מראה לנו וזו המציאות שאנו חיים בה. אנשים מתאהבים, מתחנתים וכאשר

קרא עוד »