פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין לרכישת דירה

כמה סיבות לפנות לעורך דין מקרקעין לפני חתימה על הסכם

אם אתם לפני חתימה על הסכם או חוזה מקרקעין, המתינו לרגע. כי התייעצות עם שלמה לוי עורך דין מקרקעין, למרות שהיא תעלה לכם כסף כנראה, תחסוך לכם מאות אלפי שקלים, תיתן לכם שקט נפשי ותמנע מכם טעויות קריטיות, כאבי ראש, כאבי לב והמון תסכולים.

הסיבה הפשוטה היא בגלל שתחום המקרקעין מבחינה משפטית לא מוכר לאלו שלא נמצאים ממש בפנים, בטח ובטח אם אתם לא מכירים את ענף הקרקעות מבפנים ורק שמעתם על עסקה טובה. 

בשורות הבאות נרחיב על כמה סיבות לפנות לעורך דין לפני חתימה על הסכם מקרקעין.

הסכמי מקרקעין:

חשוב להבין, עורכי דין שמתמחים בקרקעות, מטבע הדברים הם מכירים לא רק את ההיבט המשפטי של הקרקע, של התחום, הם מכירים את התחום בעצמו. הם יודעים על קרקעות בארץ מה המצב המשפטי שלהם.

לדוגמה, השקעה בקרקע שעדיין לא אופשרה. כיום, יש הרבה חברות בשוק שמשווקות כאלו קרקעות, כאשר הרווח שלהן ברור ונראה לעין. 

הם קנו את הקרקע במחיר זול, הם יודעים שהסיכוי שלה לקבל הפשרה הוא קלוש, אבל עדיין, זה לא מונע מהם לצאת בהבטחות על הזדמנות אטרקטיבית, תשואה מניבה ללא סיכון ועוד כל מיני משפטים לא מציאותיים. 

אבל עורך דין שמתמחה בקרקעות ידע להגיד לכם מיד שהקרקע הזו, לפי החומרים המשפטיים שיש עליה, הבעלויות הקודמות, האזור, הן לא יקבלו אישור, אולי לא כל עוד אתם חיים כאן בעולם. 

אין ספק, קל לעשות טעויות בתחום הקרקעות כאשר לא מכירים את התחום. למרות שההזדמנויות נראות מבטיחות אולי, תמיד תדעו שאת ההזדמנויות הטובות באמת, כבר לקחו אנשים עם כיסים עמוקים ואלו שקרובים יותר לצלחת. 

בדקו על: עורך דין לרכישת דירה

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

העסקת עובדים סיעודיים זרים

העסקת עובדים זרים

העסקת עובדים  זרים הפכה זה מכבר לנורמה בישראל. יחד עם זאת, התנאים להעסקת עובדים זרים הם מורכבים ולעיתים גם נוקשים. בנוסף, הצורך בהעסקת עובדים סיעודיים

קרא עוד »