נוטריון בהרצליה – מהיר ומקצועי

משרדו של עו"ד רם אפרתי מציע מגוון שירותים בהם שירותי נוטריון בהרצליה. אנשי המקצוע המועסקים במשרד מעניקים ללקוחות המשרד שירות נוטריוני מקצועי ומהיר.

המשרד פעיל למעלה מעשרים שנה. שנות ניסיון אלה מבטיחות ללקוחות המשרד שירות נוטריוני מבוסס ידע רחב וניסיון המשפיע ישירות על אופן הטיפול בתיק הלקוחות ובאורך הטיפול.

בשנת 1976 נחקק בישראל חוק הנוטריונים. חוק זה פתח בפני עו"ד רם אפרתי אפיק חדש שהעניק לו את הסמכות המשפטית לפיקוח על תרגום ואישור מסמכים משפה זרה. נוסף על אלה מציע המשרד ללקוחותיו בין השאר: הצהרת מתורגמן המתבצעת על ידי צד שלישי שהינו בקיא בשפת המקור. בנוסף, מתן אישור על כך שהמסמכים אכן תורגמו בהתאמה לחוק.

לצד שירותי תרגום עובד המשרד עם אנשי מקצוע בעלי ידע עשיר הבקיאים במונחים ובמושגים המגיעים משפות המקור השונות.

לאורך שנות פעילותו פיתח וחיזק המשרד את קשריו המקצועיים עם השגרירויות הזרות בישראל. לקוחות המשרד יכולים לקבל ייעוץ בנוגע לסוגי המסמכים והאישורים הנדרשים עבור מהלכים כדוגמת אישורי הגירה.

עו"ד רם אפרתי, נוטריון בהרצליה מציע מגוון שירותים בהם: אישורים נוטריונים, העתקי מסמכים, תרגום מסמכים משפות שונות, חתימה על חוזי שכירות. נוסף על אלה שירותים נוספים בהם אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד.

נוטריון בהרצליה, ובכלל זאת נוטריון נושא עליו תפקיד משמעותי וחשוב. חתימתו של עו"ד נוטריון מאשרת בסמכותו את זהות החותם על מסמך ונכונותו. ערך נוסף הוא שחתימתו של נוטריון מאשרת כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי. שימו לב שבמידה ואתם זקוקים לשירותי נוטריון לא פעם תצטרכו שירותי עו"ד נוספים. לפני שתצאו לדרך בידקו את היקף היכולות של המשרד איתו תעבדו. מה שיקל משמעותית על אופן התהליך וזמן הטיפול.

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה לעשות בחקירת מצ"ח?
חקירת מצ"ח היא מושג שמרתיע כל חייל, בפרט שהרבה פעמים לא ברור מאיפה יש לצבא את המידע אודות...
קרא עוד »
דצמ 03, 2020
עורך דין אובדן כושר עבודה – מתי נידרש לשירותיו?
אחד המצבים הקשים ביותר בהם אנחנו יכולים להיקלע בחיינו, הוא מצב של אובדן כושר עבודה. בין אם מדובר...
קרא עוד »
פבר 23, 2021
כמה סיבות לפנות לעורך דין מקרקעין לפני חתימה על הסכם
אם אתם לפני חתימה על הסכם או חוזה מקרקעין, המתינו לרגע. כי התייעצות עם שלמה לוי עורך דין מקרקעין, למרות...
קרא עוד »
נוב 30, 2020