נוטריון לספרדית – השפה השניה שלכם

העשור האחרון הוא העשור הכי מוצלח בנושאי העליה הגדולה המשמעותית בבקשות עבור דרכון אירופאי על ידי אזרחים ישראליים. הבקשות הללו המגיעות מתושבים שקיבלו זכאות לאזרחות במדינות המשתייכות לאיחוד האירופאי.

זהו לא הליך בירוקרטי שתרצו לבצע לבד כי אין לכם את היכולת, אלא כי פשוט אינכם עורכי דין וזהו בעצם תהליך שעל מנת לעבור אותו, יש צורך עבורו באיש מקצוע שיש לו הסמכה פורמלית לנהל אותו. האנשים הללו הם עורכי דין המתמחים בנושאים מסוג זה והעיסוק שלהם הוא נוטריון לספרדית והם מכירים היטב את ההליך הזה, ובעלי נסיון בו.

למה צריך נוטריון לספרדית

הסיבה המהותית שבגינה ישנן פניות רבות לשירות עורך דין נוטריוני העוסק בתחום של נוטריון לספרדית, היא מסמכים ספציפיים שנדרשים מבחינה בירוקרטית לאימות נוטריון.

בין אם מדובר בארצות הברית או במדינות אחרות בחוץ לארץ, ספרדית היא השפה הנדרשת ועל כן היא נמצאת במסמכים הנדרשים בתרגום, אישור ואימות.

לא מעט סיטואציות דורשות הצגת מסמכים מסוימים בשפות שונות, כמו ספרדית למשל. זאת הסיבה שעורך דין המתמחה בתחום של נוטריון לספרדית  נדרש לצורך אימות, ניסוח, אישור ותרגום. המסמך הספציפי שנדרש יהפוך כך לקביל בבתי המשפט על פי פרמטרים מסוימים.

המסמך הנדרש להצגה גם בחוץ לארץ וגם בארץ מחויב על פי אמנת האג בחותמת אפוסטיל. האפוסטיל הינה החותמת של משרד החוץ הישראלי ובה ניתן גם לראות מיהו עורך הדין ומספר הרשיון שטיפל בהליך.

עורך הדין כאן בשבילכם

כדי שאותו עורך דין ששכרתם יוכל גם לנהל את התהליך הבירוקרטי ולהיות מוסמך באופן רשמי כנוטריון עליו להיות בעל וותק של מעל ל10 שנים בתחום עריכת הדין. רק אז יוכל אותו עורך דין לגשת אל המבחן הייחודי מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין.

בסיום ההליך הבירוקרטי עורך הדין אותו שכרתם יחתים את המסמכים הנדרשים בחותמת הנוטריון. בחותמת הזאת שם ניתן יהיה לראות את שמו, וגם את מספר הרשיון של עורך הדין.

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות מדליקים להכנת שולחן חג חגיגי
אין ספק שראש השנה הוא חג מרגש ומיוחד, המבשר על בואה של השנה החדשה. לא מעט משפחות נערכות לקראת ערב החג,...
קרא עוד »
ספט 04, 2019
מיסוי בינלאומי – מה זה אומר וכיצד מתמודדים?
בשל מיסוי כבד שגובה מדינת ישראל מבעלי עסקים, ובעיקר מאלה אשר מנהלים את העסקים שלהם בארץ - רבים בוחרים...
קרא עוד »
ינו 13, 2020
כמה סיבות לפנות לעורך דין מקרקעין לפני חתימה על הסכם
אם אתם לפני חתימה על הסכם או חוזה מקרקעין, המתינו לרגע. כי התייעצות עם שלמה לוי עורך דין מקרקעין, למרות...
קרא עוד »
נוב 30, 2020