פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

מה צריך לדעת לפני הגירושין

דיני משפחה – מה צריך לדעת לפני הגירושין

הסטטיסטיקה של הזוגות הנשואים במדינת ישראל ובעולם לא נראית במיטבה. לא מעט זוגות בוחרים להתחתן כבר לאחר השנים הראשונות של תקופת הנישואין שלהם, דבר שכמובן מצריך את שירותיו של עורך דין שמתמחה בתחום של גירושין. אומנם מדובר על תקופה קשה מבחינה נפשית ולפעמים אף כלכלית, אך חשוב לקחת את המצב ברצינות ולהיערך אליו בהתאם. עורך דין ברמה גבוהה, יוכל לסייע לכם בתקופה הלא פשוטה הזאת, באמצעות מתן של עצות וטיפים שונים לצורך התנהלות נבונה ומושכלת יותר. חשוב כמובן לבחור בעורך דין שמתמחה בתחום, היות וזוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם טיפול מקצועי ואמין. עורך דין שאינו מגיע מהתחום, לא יכיר את כל דקויות החוק, דבר שעלול לגרור תוצאות מצערות במיוחד.

דיני משפחה – כיצד להתנהל נכון במהלכו של תהליך גירושין?

אחת הנקודות שלא כל הזוגות מודעים אליה, היא הצורך להתייעץ עם עורך דין לענייני משפחה בבאר שבע שמתמחה בתחום הגירושין כבר מהרגע שבו מגיעים להחלטה להתגרש. אסור בשום אופן לעזוב את הבית או להגיע להסדרים מסוימים עם הפרטנר השני, ללא קבלה של ייעוץ מקצועי מעורך דין שמתמחה בתחום. חשוב להבין כי כל פעולה שתעשו עלולה לשמש נגדכם בהמשך הדרך, לכן חשוב להבין מראש כיצד להתנהל וממה להימנע. חשוב למשל לאסוף חומר על הצד השני, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת מעשים לא מוסריים שהוא מבצע. הדבר חיוני ביותר לבניית התיק, היות ואישה בוגדת למשל, אינה זכאית לקבל את כתובתה או דמי מזונות אישה. לכן חשוב לאסוף את כל החומר הרלוונטי, על מנת לשפר את העמדה שלכם בתהליך הגירושין.

לסיכום, כל מי שעומד לפני תחילת תהליך הגירושין שלו, חייב להתכונן לכך מראש. התייעצות עם עורך דין מקצועי שמתמחה בתחום נחשבת לחיונית ביותר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: